Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok hogy igy...

Rossz ember vagyok hogy igy gondolkozom?

Figyelt kérdés

Három müszakban dolgozom rgy gyárban. Se idöm de kedvem sincs sokszor semmihez. Gyakran hétvégén is dolgozni kell. Életem sincs sok. "Legjobb" barátom nem csinál semmit. Nem tanul már dolgozni sem akar. Mégis mindig megkapja amit akar. Ha kell egy új telefon megvan. Kell egy új tv megvan. Nök közül is elég sok nöt megkaphatna ha akarna.

Én meg nem. Sehol semmi egyedül vagyok.

Nem irigykedem minek hova irigykedjek.

Én jobban szeretek megdolgozni mindenért.

De mégis igazságtalannak érzem. Mindenért keményen megdolgozok mások meg egy gyufát nem tesz arrébb érte.

És mindig az van neki van nehéz élete ö panaszkodik mindig.


2018. jún. 13. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem neked így értelmesebb az életed, mint a barátodnak.

Nem hiszem, hogy ő örökké így fog élni.

2018. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. jún. 13. 18:21
 3/7 anonim válasza:
A sok munka egy idő után megtérül majd, a barátod pedig nem fog így élni örökké, ahogy az előző válaszoló mondta.:)
2018. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem veszem észre nem érzem hogy megtérülne a munka.

Ö sem fog igy élni

De kinek az egyszerübb? Neki.

2018. jún. 13. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Most meg neki az egyszerűbb, de ha veget er az "aranyelet", sokkal sz*rabb lesz neki.
2018. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én például egy olyan hivatást választottam, amiről általában azért azt gondolják, hogy szép dolog... és azt is gondolnák megtérül... tényleg, konkrétan több mint egy évtizeden át való tanulás és gürcölés rá... Én szerintem pedig... SOHA nem fogom látni, az olyan kézzel fogható eredményét, amit mások sikernek titulálnak, és nem mondom, hogy ez engem sosem bosszantott, de végső soron nem ezért csinálom. Szeretem, hogy ilyen ember vagyok, a személyiségem részének érzem, hogy küzdök, teszek a dolgokért, kitartó vagyok. Egyszerűen ha halálfáradtan lefekszek éjjel jó érzéssel tölt el, ha visszagondolok mennyi mindent megtettem már a dolgokért. És nem szeretnék senki más helyében lenni, akinek úgy gondolom könnyebb... És hidd el sokan értékelik ezt a fajta hozzáállást (nők közül is:))... Szóval, nem, nem vagy rossz ember, fel a fejjel :) Kitartást továbbra is :)
2018. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz rossz neki.

Nekem is sok ilyen ismerősöm van, nem dolgozik. A szülőknek van rendesen. Több lakásuk is van. Ha meg meghalnak a szülei, akkor ha jól csinálja és nem dorbézolja el, akkor végig jól fog élni. Már a lakások kiadásából is megél.


A 3 műszakba belefásul az ember, látom a szomszédot. Szörnyű ez az össze-vissza alvás is. Én fejbe lőném azokat, akik kitalálták a 2-3 műszakot!

2018. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!