Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem merem magam beoltatni,...

Nem merem magam beoltatni, pedig nem vagyok oltásellenes, normális amit érzek?

Figyelt kérdés
Félek a vírustól is, meg a szövődményektől , de félek beoltatni magamat, valamiért attól is tartok, nem hiszem, hogy 11 hónap alatt megvan a vakcina, mert ez gyors és nem hiszem, hogy ingyen adnák ha annyira jó lenne..
2020. dec. 22. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Abszolút normális. Én is beakartam magam oltatni, de egyenlőre nem vagyok benne biztos hogy jó ötlet lenne. (Mellékhatások khm khm, minden évben újból kell beoltani magunkat khm khm, állítólag egy nővér összeesett és meg is halt az oltás után közvetlen KHM KHM KHM, KHM KHM KHM KHM)
2020. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Én sem vagyok oltásellenes, de még várok az oltással. Nem találom gyorsnak az elkészítését mert még év elején kb. decemberre/januárra jósolták a vakcinát, de a különböző források, amik mellékhatásokról írnak kicsit aggasztanak és nem vagyok benne biztos, hogy megfelelően le lett tesztelve.


Az a nővér nem halt meg amúgy, nyilatkozott is az eset után, hogy elég ájulós és kis fájdalomtól is el tud ájulni. Hiszek is neki meg nem is.

2020. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Ezt olvasd el;

[link]

2020. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen, nincs abban semmi különös, hogy ellenérzéseid vannak egy olyan vakcinával összefüggésben, amelynek a hosszútávú mellékhatásairól senki, semmit nem tud.
2020. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

nekem megvan az összes kipróbált, bevált, biztonságos oltásom, de nem hiszem, hogy valami hónapok alatt összepancsolt szrra tényleg szükségem van. meg igazából azt se, hogy ha mindenkit beoltanak befejezik végre orvosék a hisztit, már most megy a drámázás a "londoni mutánsvírussal"...

a másik oldalon, várható a nem oltott emberek teljes jogfosztása (nem utazhat, közlekedhet, dolgozhat, szórakozhat...), tehát tkp vagy megrohadsz a szobádban, vagy vállalod hogy pár éven belül esetleg meghalsz. de lassan hajlok arra hogy ennél a vegetálásnál még az is jobb, ha még van pár évem és a végén ahogy megérzem a mellékhatásokat majd elvágom az ütőeremet (igazából csakazértis, nehogymár piti kis sgg orvosok nyírjanak ki.)

2020. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Az a baj hogy sok vakcinát csak ugy fogadnak el, hogy azt elötte legalább tíz évig ellenőrzik, hogy nem okoz-e komolyabb egészségügyi gondokat. Szóval teljesen normálisnak érzed ezt a dolgot, sajnos ez a vakcina annyira új, hogy senki nem tudhatja hogy mit okoz nála majd 10 év múlva. Olyan ez mint az orosz rulett.
2020. dec. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
Én szívesen beoltlak te tróger oltásellenes barom. 🙋
2020. dec. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

Megértem a vonakodásodat, és van is valami alapja.

Tudod, az a probléma, hogy halnak meg az emberek. Nagyjából, aki megbetegszik, 10-ből egy meghal, egy pedig súlyos, maradandó szövődményeket szed össze. És ahogy mutálódik a vírus, mindenki meg fog betegedni 1-2 éven belül.

Hacsak azt nem csináljuk, mint Kína, hogy bezárjuk a várost, aztán 2 hétre eldobjuk a kulcsot. Közben lélek se ki, se be, mindenki otthon.

Csak az a különbség, hogy ott ezt fizetik.


Aki megkapja a vakcinát, 95% védett lesz, és 100000 emberből 2-3-nak lesz belőle néven nevezhető baja rövid idő alatt.

Még az is lehet, hogy hosszabb távon 10000 emberből néhánynak lesz baja tőle.

Kicsit számolj, hogy mi éri meg.


Ja, és egy módszer: egyelőre hagyjál másokat is hozzáférni. Van már 300000 ember nálunk, aki jelentkezett: hadd teszteljék le ők is. Ugyanígy megy majd külföldön is.

Fél év múlva lesz legalább 1 milliárd tesztelő.

Ne mondd azt, hogy ez is kevés neked!

2020. dec. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok oltásellenes, még a méhnyakrák oltást is akartam pedig fiú vagyok. :D hepetitis b , meg minden oltást ami kell megkaptam, csak ez a covid19 vakcina ami nem jön be.


Attól félek, hogy a szememre, vesémre rámegy, ha 4 év múlva csak úgy meghalok az nem zavar, a vakság vagy a vesebaj ami zavarna, hogy azzal szenvedjek.

2020. dec. 24. 01:26
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Itt szó sincs oltás ellenességről. Csak mivel a orvosok és a tudósok sem jövőbe látók, senki sem tudja hogy 10 év múlva mit tesz a szer a szervezeteddel. Mert olyan friss hogy nincs róla még megfelelő mennyiségű adat. Ha megbizonyosulok hogy biztonságos, akkor én is beadatom majd magamnak. De aki az elsők között szándékozik kísérleti patkánynak állni, annak azt mondom, hajrá! Legalább a tőletek szerzett adatokból tökéletesíteni tudják a vakcinát.
2020. dec. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!