Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lesz valaki oltásellenes...

Hogy lesz valaki oltásellenes meg vírus tagadó?

Figyelt kérdés
Valahogy nem tudok rájönni.

2020. szept. 11. 23:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Úgy, hogy találnak ugyanolyan hülye társakat a facebookon, és azt hiszik hogyha minden értelmes embert leugatnak, akkor attól már igazuk is lesz.
2020. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok teljesen oltásellenes, de voltam kb tíz éves, amikor elmentünk a gyerekorvoshoz, és megkérdezte édesanyàm, hogy érdemes-e engem beoltatni influenza ellen, és az orvos mondta azt, hogy inkább nem ajánlanà, nem részletezné, de nem ajánlaná. Azt mondta, hogy a kötelező oltásokon kívül nem kell más, sőt még a felnőttek se oltássàk be magukat, ha megtehetik. Ez az orvos mai napig a város legjobb gyerekorvosa, mindenki dicséri őt.

Szóval minden kötelezőt megkaptam, de ezen felül köszönöm szépen nem kell más.

Volt nem egy olyan év egyébként amikor influenza elleni oltástól valaki megvakult, meg meghalt, meg emlékszem még mikor én kaptam a kötelezőket iskolában, akkor is mindig egy A/4-es lapot kaptunk a mellékhatàsokról. Ettől még nem hiszem azt, hogy a kötelező oltások mérgek, meg nem használnak, nem mondom azt, hogy egy gyerek se kapjon oltást, nem terítek senkit, mert a kötelezőek kellenek, meg hát felnőttként is mindenkinek szíve joga, hogy oltatja-e magát influenza ellen, vagy sem.

Ezen felül olyan erős tűfóbiàban szenvedek, hogy van, hogy pánikrohamot kapok szimplán a témàtól.

2020. szept. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Ha hisz valaki úgy általában az összeesküvésekben, akkor szerintem nem nehéz vírustagadónak lenni.


Ezeknek az embereknek az agyában minden világi történésnek kalkulált okai vannak, amit a nagyobb hatalmak el akarnak titkolni.

Te csak egy vírust látsz, ők viszont egy rakás teóriát arról, hogy ez kinek hozhat hasznot, ki állhat mögötte, aki mögötte áll az mit akar elérni, stb...

A vírustagadás, vagy oltásellenesség csak a konteósok egy ága.

2020. szept. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Ha megnézed, akkor általában ezek az emberek nagyon "egyszerű" felfogásúak és az életük is ilyen. Mégis, szeretnének mindent jobban tudni, mindenhez érteni és ezért keresnek valamit, amin lovagolhatnak. Amitől fontosnak érezhetik magukat és ilyesmik.
2020. szept. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Sokat kell nézni Gödény Györgyöt.
2020. szept. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Ki akarja magát minden gyanús dologgal beoltatni amit hirtelenjében összedobnak. Minden oltásnak van mellékhatása, azon felül, hogy sokban pl higany is van, de ki tudja még mi ezen kívül. Oltassa be magát mindenki nyugodtan, aki fél a vírustól. Remélem, nem lesz kötelező.
2020. szept. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%

#6: Nektek mi nem gyanús? A tengeri kaják egy részében is van higany.

Ki tudja, hogy mi van az oltásokban? Hát, mondjuk a gyártó és az, aki bevizsgálja a terméket.

2020. szept. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Legutóbb beoltattam magam, ilyen 1-2 napot volt orrdugulásom nem pedig 1.5 hétig taknyom nyálam/összefolyt.


Na de mindenki más, ugyibár.

2020. szept. 12. 05:18
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Örülnék, ha nem lenne kötelező, nekem teljesen felesleges.

Lehet "másnak" nem az, de én sz*rok bele az egész vírusba.


Az anyagi helyzetem jobban izgat.

2020. szept. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ez egyfajta dac, ellenállás a tudománnyal és a világgal szemben. A mai világban nehéz okosnak lenni, mert már a legegyszerűbb dolgokhoz is hat diploma kell. Nem az van, mint régen, hogy ha meg tudod etetni a csirkét és fel tudod szántani a kertet akkor már boldog és elégedett ember vagy.

Szóval bonyolult és komplex a mai világ, emiatt sokak elveszve érzik magukat, és nekik támpontot ill. önbizalmat ad, ha valamiben okosnak érezhetik magukat.

Növeli az egójukat, ha azt érezhetik, hogy na igen, most aztán jól odamondhatják a világnak, ők, az IGAZI szakértők!

Mindenki szereti okosnak érezni magát, de az ilyenek túl hülyék vagy lusták ahhoz, hogy valóban szakértők legyenek valamiben, mindemellett túl nagy az önbizalmuk is.


[link]

2020. szept. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!