Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mind mond el az...

Szerintetek mind mond el az oltás-ellenesekről, hogy nagyja részt önellentmondásosak és frusztráltak?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen regeltem erre az oldalra, és ekkor jöttem rá, milyen emberek vannak az interneten valójában... Nem is azzal lenne egyébként a bajom, hogy nem akarják beoltatni magukat. Egyszerűen csak undorító amit csinálnak szerintem. Ha valaki beakarja magát oltatni, úgy beszélnek vele, mint egy kutyával. A szabad véleményért kiabálnak, mégis a másik oldalt sarazzák a döntésük miatt... Meg persze azt mondják, hogy hogyha kötelező lesz, az a mi hibánk lesz, mert mi kihisztizzük(?), holott ők a leghangosabbak... Egymást butítják a sok hülyeséggel, miközben ránk mondják azt, hogy birkák vagyunk... És egyébként nagyon erőszakosak, káromkodnak, szitkozódnak, olyanok, mintha nem is ebben a korban nevelkedtek volna, egyszerűen vissza vannak maradva. Mi történik a világgal? :(

2020. dec. 22. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem speciel semmi bajom veled kérdező eszem a krumplit,te meg annyi oltást veszel fel amennyit akarsz sőt az enyémet is neked adom.
2020. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Te írtad ki azt a majdnem 200 válaszos kérdést amit nemrég töröltek?


Egyébként meg nincsen semmi jogod beleszólni abba hogy ki akarja Beoltatni magát és ki nem.

Azokat akik kötelezővé akarják tenni az oltást azokat egyesével válogatott kínok között kéne kivégezni nyilvánosan!

Rohadjatok meg a nyomorult vakcinát okkal együtt.



Ha bármiben hátrányosan meg lesz külömböztetve az aki nem oktat, akkor egyesével fogjuk a döntéshozóknak elvágni a torkát.



Rohadjál meg te is meg a vakcinab*zi haverjaid is!

2020. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Az a "birka",ali megy a nyáj (többség) után...Melyik csoport,melyik lenne? A többség az ellenző,vagy a többség az oltató?
2020. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Az oltásról mindenki döntse el maga, hogy beadatja-e vagy sem.

Én nem adatnám be szívem szerint, de benne van hogy muszáj lesz.

Gulyás ma rebesgette a kormányinfón, hogy lehet, hogy lesz egyfajta 'oltáskönyv'. Aki pedig ilyennel nem rendelkezik elég sok dologról lemondhat (pl. szolgáltatásokról meg ha kinyitnák a határt ott is lehet kell majd).

Szóval szerintem, aki folytatni akarja rendesen az életét, előbb utóbb be kell oltatnia magát.

De, ahogy olvastam nem csak nálunk lenne ez; briteknél is szó van róla.

2020. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2-es, veled valami komoly probléma van, hoztad is a szokásos színvonalat. Én nem mondtam sehol sem, hogy kötelezővé tenném, ti egyszerűen a szabad véleményért küzdötök elméletileg, mégis a mi szabad véleményünkkel problémátok van. És most nem arról beszélek, hogy kötelezővé tenném (mert nem feltétlen), csak hogy egyáltalán beadatnám magamnak. Erre ez a te primitív válaszod. Sajnállak.
2020. dec. 22. 15:31
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Nos...ÉN,az utóbbi évek gazdasági "zsenialitásának" köszönhetően,már nemhogy külföldre,de az üzletekbe vásárolni sem igen járok.Nincs miből.
2020. dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hatos, le vagy százalékolva? Vagy mi az, ami ennyire visszatart attól, hogy tanulj és dolgozhass?
2020. dec. 22. 15:36
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
2-es: ha gondolod, batyam szivesen kezel teged pszichiatrian. Vannak ott hozzad hasonlo esetek.
2020. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Mivan? Szerintem mindnekinek a magánügye, hogy kér-e oltást. Ha kér, felveszi, ha nem kér nem veszi fel. A probléma ott kezdődik, ha bármelyiket hátrányosan meg akarják különböztetni.
2020. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
#9 maximálisan egyetértek.
2020. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!