Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen emberek és miért...

Milyen emberek és miért szerencsejátékoznak/vesznek kaparos sorsjegyet?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kéthavonta szoktam venni kaparósat. Nem tudom megmondani miért. Arra járok és útba esik. 1000-1500 forintot mindig nyerek (500 a sorsjegy), egyszer nyertem 50.000 forintot.


Nem költök rá sokat, eddig a rekordom 2000 forint, de kéthavonta belefér...

2020. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Kevés anyagi befektetéssel sokat kaszálni. A legtöbb embernek ez a vágya amit a szerencsejátékok szervezői ki is használnak profi módon. Nekik bejött.
2020. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok közöttük a függő. postán dolgoztam pár évig, és láttam, mi pénzeket vertek el egyesek. nem az #1-es válaszolóra gondolok, mert időnként belefér akár egy kaparós is, hanem azokra, akik kisebb vagyonokat költöttek el.
2020. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Mint én. Csak azért nem megyek be sehová, hogy vegyek, de a kisbolt ahová kajáért járok lottózó is, akkor már veszek egyet ha úgyis ott vagyok. 3 vagy 500 Ft-osat szoktam. Mit lehessen tudni.
2020. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A lottóban nem hiszek, így azt nem, de kaparósat kb fél évente egyet vagy kettőt, ha szoktam venni. Nekem egyszerűen csak nem jut eszembe, hogy vegyek.
2020. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem veszek soha, az ilyesmihez sose volt szerencsém.
2020. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Én online luxorozok rendszeresen, mindig ugyanazt játszom meg, és most, amióta bevezették, havi 1 kaparóssal online, és ugyanezt a pénzt, amit a játékra költök, megtakarításra is félreteszem. Kisebb nyereményeim szoktak lenni, volt, amikor heteken keresztül ingyen játszottam, mert úgy sikerült nyerni is. Vagyonokat nem játszok el, de úgy vagyok vele, hogy sose lehet tudni, az a kicsi kényelmesen belefér. Egyébként régebben az egyik diákigazolványom azonosítószámát úgy jegyeztem meg, hogy a számjegyeket kettesével megtettem 5-ös lottón. :-) Mellesleg ha elfelejtem, nincs elvonási tünetem, szóval nem érzem magam függőnek attól, hogy rendszeresen játszok. Az online játékért még boltba sem kell mennem.
2020. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%

Vannak akik erre teszik fel az életüket, mert nincs más, vagy nincs türelmük máshoz.


Én is néha lottózok, annyiba fáj mint egy nasi, ha meg nyerek örülök neki, ha nem hát istenem, nekem nem fáj az a pár száz forint.

2020. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a teljesen átlagos hétköznapi embertől, egészen a függőkig terjed a skála.

Én pl egyszer vásárlás alkalmával.Azt mondja az eladó 200 forint egy sorsjegy.Ennyi lett volna a visszajáró.

Hirtelen mondom oké.

Lekapartam,200 forint volt a nyeremény.Kérdi másikat?

Mondom köszi,már ki szórakoztam magam.

Azóta sem jutott eszembe, hogy vegyek.

Ez is olyan játék amiben vagy nyersz vagy nem.

Azokat sajnálom akik függőségbe kerülnek.Ők már más kategória.

2020. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Azok, akik semmit nem akarnak tenni a sorsuk jobbra fordulásáért, csak ilyen hülyeségekben bíznak. Szegény nagypapám is egész életében a lottónyereményét osztogatta, persze úgy halt meg, hogy sosem nyert a lottón. Mi meg már agyf.szt kaptunk, amikor osztogatta a semmit, elegünk volt.
2020. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!