Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok írni olyan kis...

Tudnátok írni olyan kis dolgokat, amik zavarnak avagy felb@sznak titeket?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondoltam:


Háromágú villa, műkarácsonyfa, leopard mintás bármi (csak a leopárdnak áll jól) , valaki vissza kérdez: "ez meg honnan jött" vagy egy vendég: le vegyem a cipőt?, az is, hogy valakinek adok egy ajándékot és jön az hogy: ó nem kellett volna.

:D



#zavaró #kicsi #felb@szó
2020. dec. 23. 14:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki szürcsöl vagy - számomra - zavaró módon veszi a levegőt (nem, nem tüdőbeteg). De alapjában véve inkább a fogyasztói mentalitás b*sz fel. Mindenkinek az az első kérdése ismerkedéskor, hogy "Na, és tanulsz vagy dolgozol?", megy is a tiltás olyankor.


F

2020. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
Glitteres és/vagy neon dolgok, meg ha valaki a technokolt, temperát, fogkrémet középről kezdi el nyomni.
2020. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Iszonyat sok szó és kifejezés
2020. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%
A világ.
2020. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Az asszony 🤷‍♂️
2020. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
A filterek a tiktok-on. Zavaró nézni értelmetlen, aki használja. Meg az idióta állat játékfejlesztők, akik egy amúgy sem könnyű küldetést időre teljesíts (San Andreas, egy szűk, kanyargós utcában üldözni kell egy motorost teljes forgalomban. A leggyülöltebb játék a GTA, az ötödik rész is egy fos. A másik a Farcry 3, azok a tetűk bárhonnan észrevesznek, hiába fejleszted a lopakodó módot.
2020. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
#6: RICHTIG akkor vágódik be eléd egy kikúrt autó a San Andreas-ban, amikor motorral kell üldöznöd valakit, és persze, hogy leesel... :D Azt de gyűlölöm én is...
2020. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
De arra amúgy ott a THGLOJ. :D
2020. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Három dolog jut eszembe. Az egyik (ez jobban zavar), amikor nem hiszik el, hogy azt gondolom az adott dologról, amit. A másik (ez nem zavar annyira), amikor nem abban a tempóban mennek előttem az utcán, ami nekem kényelmes lenne és nincs lehetőség megelőzni azt az embert. A harmadik (na ez eléggé zavar), amikor olyan rokonoknál vagyunk, akik megsértődnek, ha megjegyzi az ember, hogy koszos a tányér. Vagy ha nem is megjegyzi, hanem feláll és elmossa. Nagyon zavar, mert nem szívesen eszek koszos tányérból, ráadásul nem is értem miért kell megsértődni, amikor mindenkinek maradt már koszos.
2020. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

A kollégáim ,minden mondatuk tele van az “izé” szóval.

Nem tudom miért ,de engem nagyon zavar.

2020. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!