Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakinek írt már vissza egy...

Valakinek írt már vissza egy több millios követőjü színész vagy énekes? Ha igen hol, mit, ki...?(meséljetek légyszi :) ) Mert talán van remény, hogy nekem is visszaírjon akkor, ha van storyd

Figyelt kérdés

#híresség #Rajongóiüzenet
2020. dec. 23. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

YouTubeon Natalie Tran (1.8M sub), GMBN (1.6M), Engineering Explained (2.9M).


GMBN meg be is olvasta a kép leírós viccem (caption contest) a pénteki adásba.


EE kérdésemre válaszolt, sőt videót is csinált a témáról.


Community Cannel meg replikázott a vicceimre többször is (alapvetően ez egy humorista videókat közvetítő csatorna)


Enyedi Ildikóval volt egy fantasztikus beszélgetésem, aminek a végén egy könyv ajánlót is kaptam. A könyvre már nem emlékszem, de buddhizmus és az önreflexió témakörről szólt, ami erősen kapcsolódott a Simon Mágushoz.

Ekkor 16 éves voltam. Meghatározó beszélgetés volt egész életemre!


Aztán ma már többre tartom a barátaim szavát mint egy random hírességét. De vannak hírességek akiket napokig tudnék hallgatni, mert olyan jól tudnak dumálni. De ott is az intellektüel érdekel, nem maga a személy. (ez picit intj, de nekem így tetszik)

2020. dec. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Követem (Én mindig írok az f1es kedvenc pilotámnak de még sose volt semmi visszajelzés ): sajnos de nagyon jó ez a kérdés/téma
2020. dec. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább sminkes Youtuberek írtak vissza videós komment alá - pl. GlamLifeGuru Tati (őt már nem követem mondjuk, mert nem szimpatikus az, amit művelt az elmúlt 2 évben), EmilyNoel982. Már nem emlékszem, hogy pontosan milyen kommentemre, de vmi sminkcuccról / márkáról fejtettem ki véleményt, amiről beszéltek.
2020. dec. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen, jó páran.

Hány éves vagy? 10?

2020. dec. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Nem írtak vissza, mert nem írtam rájuk. De egy jó párral munkakapcsolatban voltam.

Állítólag két youtuberrel beszéltem a múltkor Anotalkon (nemröhög), de mivel nem ismerem őket, már a nevüket se tudom, persze akármit mondhatnak ott is magukról :D

2020. dec. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha számít, magyar tv-stől vettem autót. Felvette a telefont, beszéltünk, találkoztunk, kicsit még polizitáltunk is.
2020. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!