Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a példaképed, és miért?

Ki a példaképed, és miért?

Figyelt kérdés
Ki az, akire felnézel? Kit csodálsz? A legfontosabb az, hogy miért. Bárkit írhatsz, énekest, színészt, könyv/film/sorozat szereplőket...

2020. nov. 28. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Avril Lavigne
2020. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
CENZÚRA, mert folyton küzdött és mert soha nem adta fel. Illetve elismerem a sikereit.
2020. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Egy jó barátnőm, aki két évvel idősebb nálam. Keményen küzd a céljaiért, sokmindenben sikeres és ami a legfontosabb, a legjobb lelkű ember akit ismerek.
2020. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Jordan Peterson, és a Doktor, leginkább a Peter Capaldi féle.
2020. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Egyik barátom Anyukája

Lehet fura, de eddig még csak köszönő viszonyban voltam vele, de az a barátom annyira jólelkű, vicces, érzelmes, de tud az ellentetje is lenni(egy kicsiket, nem bantoan ) meg annyira jó vele beszélgetni, komolsan volt, hogy 5 órákat beszélgettünk hajnalokban(fiúról van szó) és aaa sose fogyott ki a téma

Bár igy eléggé úgy látszik, mintha ez a baratom lenne a példaképem, de rengeteget mesélt az anyukájáról, ahogy nevelte teljes részletességgel és az én anyukám egyáltalán nem így nevelt, hirtelen azt akartam, hogy az én anyukám legyen( ami lehet kicsit fura)


De én akkor ott egyfajta példaképpé neveztem ki a fejemben.

2020. nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

A szemben lako szomszedot. 87 eves hajadon no. Mai napig emelt fovel, egyenes tartassal setal. A legszigorubb lockdown alatt is. De kozben egesz nap egyedul volt, van otthon, csak telefonal, es az utcan tavolsagot tartva beszelget a szomszedokkal. Fuvet nyir, hajolgat a viragagyasba.

Kis piros autoja van. Covid elott egesz nap ment, idos baratot patyolgatni, templom, noegylet, kertesz klub, sok-sok ismeros. Marcius ota ugyanolyan eros lelkileg, hogy szinte semmit nem csinalhat. Kicsit katonas, szembe megmondja, amit gondol. Rengeteget tud mindenrol, pedig az angol nok tobbsege uresfeju.

Se testileg, se lelkikeg nem epult le, mert egesz eleteben megallas nelkul csinalt valamit. Es most meg a megallast is tudja viselni.

Na igen.

2020. nov. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jöhetnek még válaszok! :)

Köszönöm az eddigieket

2020. nov. 29. 09:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Al Pacino. Már 25 évesen ővé volt egész Chicago, és a rendőrség több mint a fele is őt szolgálta. (Bár kutyamód halt meg Szifiliszben)
2020. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Atticus Finch, mert következetes, tudatos és minden emberben meglátja és megadja nekik az esélyt azonban sose engedi hogy kihasználják őt. Szülőként is példaértékű
2021. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!