Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok, hány évesen értétek...

Csajok, hány évesen értétek el a végleges súlyotokat?

Figyelt kérdés

18 éves, 12. osztályos vagyok, jelenleg 53-55 kg. Nagyon állandó a súlyom, ha sokat eszek, sem megy 55 fölé és ha edzek+nagyon visszafogom az étkezést sem igazán megy 53 alá, a legvékonyabb a közelmúltban akkor voltam, amikor valami 52,8 voltam. Referenciaként mondom, 4 évvel ezelőtt, 9. osztályos koromban 50 kg voltam.

Emiatt gondolkodtam el, hogy vajon fogok-e, egyáltalán tudok-e még hízni vagy elértem a végleges súlyom?


Ti hány éves korotokra értétek el a végleges súlyotokat?



2020. dec. 26. 05:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A csont még 35 éves korig sűrűsödik.

Nekem akkor még a cicim is nőtt egy méretet hirtelen 23 év után, elötte 12 évesen megállt a növésben.

Én majdnem mindig híztam, szóval nem tudnám megmondani.

Most fogyok.

2020. dec. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

14 évesen 63 kiló voltam, 15 évesen lementem 54-re. 18 évesen 58 kilóval érettségiztem, aztán elkezdtem edzeni, aztán kicsit fel is szedtem az egyik tömegelésnél és most az utóbbi 3 évben 63-66 kiló a súlyom, de bőven karcsúbb vagyok, mint 18 évesen.


Ezt a súlyom 24 éves korom körül értem el, a nőies jellegem meg valamikor 22 évesen, azelőtt konkrétan egy rúd voltam, hol mellel és úszógumival, hol pedig kilógó bordákkal és deszkán.


Nővérem 18 éves koráig 70 kiló fölött volt aztán gondolt egyet az anyagcseréje és a késő 20-as éveitől nem tud 50 kiló fölé menni súlyban. Pedig a kivizsgálások alapján semmi baja.

2020. dec. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Honnan tudjam? Még csak 37 vagyok...
2020. dec. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Én 19 éves koromig stabilan 47 kiló voltam a genetikámnak köszönhetően. Mivel utáltam, elkezdtem edzeni és izmot építeni. Viszont az edzéstől függetlenül (egy év kihagyásom volt pont) valahol nekem is 22 éves korom környékén jött a nagy bumm és nőiesedtem kicsit, formásabb lett a csípőm és nőttek a melleim.
2020. dec. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Csak szerintem nincs ilyen, hogy végleges súly? 60 és 80 kg közt voltam már minden, attól függően, hogy épp milyen az életmódom. Az életen át tartó koplalást nem bírom ki, elég egy munkahelyváltás, ahol többet ülök, kevesebbet alszok, és 5 kg feljön egy hónap alatt. Stresszes időszakban a levegőtől is hízok.

Utána betonkemény diéta, heti 5 nap edzés, hogy havi 2-3 kilókkal lejjebb tudjam tornázni. Persze elég egy családi vacsora, és 4 jön vissza.

Gyerekkorom óta kövér vagyok, életem végéig küzdök a súlyommal. Ha csak bele nem nyugszok, hogy egy normál 1800 kcal étrend mellett 80 kg-val élek (155 centihez).

2020. dec. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5: A munkahellyel függ össze, mivel nincs időd magadra, röviden csak annyi tanácsot adhatok, hogy kerüld a nálad sokkal nagyobb, magasabb embereket, főleg, ha olyan ember, akitől függesz, az okoz olyan etológiai stresszt, ami hízlal. (Gabriel-módszer)
2020. dec. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy végleges súly. 18 évesen én is 55 kiló voltam, azóta 31 lettem és voltam 70 kiló is, most 63. Sőt ha majd terhes leszek kitudja lehet 80-90 is.... Aztán visszafogyni.. A súly nem állandó.
2020. dec. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Valóban a súly nem állandó, de a genetikád igen. Én 40 évesen is ropi lettem volna, ektomorf alkat az egész családom. Így, ha tisztában vagy vele mit nyertél a genetikai lottón és milyen az alkatod, ki lehet következtetni mi vár rád.
2020. dec. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És lehet tenni ellene, ez is nagyon fontos.
2020. dec. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Édesanyám 53 kg, 2 gyerek után is, bár ő 10 cm-vel alacsonyabb nálam. Én 170 cm körül vagyok, de egyébként nem tűnök 55 kg-nak, mindenki 50 vagy az alattinak mond, aki nem tudja a valós súlyom.
2020. dec. 26. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!