Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarnak idegenek mentáli...

Miért akarnak idegenek mentális betegséggel diagnosztizálni?

Figyelt kérdés

Alapból különcebb vagyok, és voltam is mióta csak az eszemet tudom. A családi hátterem sem volt hétköznapi gyerekként. Anyukám és nagymamám volt csak, és mindketten krónikus betegek voltak, emiatt rengeteget kellett benn feküdnie hol egyiknek, hol másiknak a kórházban. Egyke is voltam. Alapból szokatlanabb volt másokhoz képest így jóval gyerekként amiket otthon tapasztaltam.


Szótlan, extrém mértékben öntörvényű, elmerengő, saját értékrenddel rendelkező személyiség lettem. (Láttam már korán, hogy milyen dolgok csak mondvacsinált gondok másoknál, és otthon tapasztaltam, hogy valójában mik a tényleges gondok az életben - emiatt mások csip csup gondjait nem tudom komolyan venni.)


Bárhova kerülök közösségbe, munkahely, továbbtanulás, vagy új ismerősi kör, ott mindig akad pár kotnyeles ember aki jól megpszichologizál, mert böki a csőrét, hogy miért nem vagyok olyan mint a többiek. Utána meg arról győzködnek, hogy szerintük milyen bajaim vannak. Valamint a hátam mögött pletykálnak róla.

Autista, skizofrén, homoszexuális, szociopata... stb.


Egyik sem vagyok. És már nagyon elegem van ebből. Hogyan tudnám elejét venni?


Beavatni a múltamba másokat nem célra vezető, mert akkor onnan még vadabb elméleteik támadnak.


2020. dec. 26. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szótlan, extrém mértékben öntörvényű, elmerengő, saját értékrenddel rendelkező személyiség lettem. "


Mondjuk ezért.

Ha mellé jön az is, hogy az extrém öntörvényűségednek és egyedi értékrendednek még hangot is adsz és dacos vagy, akkor pláne.

2020. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Végezz tükörpróbát. Minden egyes kérdésre a válasz megvan bennünk, csupán keresnünk kell.

Azon még nem gondolkodtál el, ha sokan egymástól függetlenül ugyanazt mondják, akkor az jelent valamit?

2020. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg te is rájátszol a dologra és a különállásodat akarod kimutatni, nem idomulsz kellőképpen.
2020. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Vallalkozo szemelyiseg vagy. Ne dolgozz alkalmazottkent,nem valo neked.


Mit gondolsz,milyen sok vallalkozo? Olyan,mint te.

2020. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dorci1999 ***** válasza:
Nem ismerik a múltadat, és szokásuk az embereknek a különc embereket mentális betegséggel diagnosztizálni. Jó érzéssel tölt el egyes embereket, hogy azon csámcsognak hogy egyes embereknek vajon milyen mentális betegségük lehet.
2020. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!