Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Támogatnátok, hogy január...

Támogatnátok, hogy január 11-el minden koronavírus elleni védelem miatt hozott szabályt függesszenek fel a maszkviselésen kívül?

Figyelt kérdés

Tehát mindent ami most él kezdve az éjszakai kijárási tilalommal, akkor az egy háztartáson belül tartozkodó létszámkorlát feloldása, a temetési létszámkorlát feloldása, a középiskolák újbóli megnyitása, a futball meccsekre nézők beengedése, stb...



Nyilván a maszkviselés zárt terekben az egyedüli ami maradna.



2020. dec. 26. 12:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, támogatnám
Isten ments!
A maszkviselést is töröljék el
96 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Önmagában egy intézkedés semmit nem ér.
2020. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
Számomra telllllljesen mindegy mi van, engem egyedül a maszk érint kicsit, annak meg még örülök is
2020. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Igen, fejezzük be a cirkuszi előadást végre. Már unalmas.
2020. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Annak örülnék, ha végre kinyithatnának a konditermek.
2020. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
36%
De akkor az osztrákok is töröljék el a faxXxba a 0-24-es tilalmukat, hogy végre kimehessek a haverokhoz Bécsbe! 😦
2020. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%
Kiegészíteném annyival, hogy a maszkviselést is töröljék el.
2020. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Amit hoztak intézkedéseket, abból engem kb. semmi nem érintett, úgyhogy engem egyáltalán nem korlátoztak, nem is zavar, felőlem maradhatna egész évben. Max. annyi hogy a boltba maszkban megyek, na bumm.
2020. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
#8: Ó, én vállalnám ezt az egyességet, hol írjam alá?
2020. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

#8

Én túl vagyok rajta hiába a sok korlátozás, mégis azt mondom hagyjuk már a cirkuszt.

10 éve is voltam influenzás meg annyi mindent elkaptam régen is, ezt is elkaptam,kifeküdtem, de ezért nem akarok úgy élni mint egy élőhalott, csak a munka meg a döglés...

2020. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%

#8-nak:

Már áprilisban elkaptam, és nem volt semmi extra, egy menstruációt százszor rosszabbnak élek meg. Ami most van, az nem állapot életmód szempontjából és röhejesnek tartom, hogy tőlem vesznek el mások rettegése miatt.

2020. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!