Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tippelnetem kellene,...

Ha tippelnetem kellene, szerintetek Magyarország el fogja kerülni azt, hogy nyílt tereken is kötelező legyen a maszkviselés?

Figyelt kérdés

Orbán nem rég azt mondta, hogy általánossá szeretné tenni a maszkviselést. Ebből kiderül, hogy maszkpártik. A maszkban reménykednek, hogy megvédi az embereket a vírustól.


Asszem most vagyunk azon a szinten, hogy mindenhol kötelező kivéve az utcán.

Szerintetek ezekből kiindulva Magyarország elkerüli majd azt, hogy utcán is hordani kelljen vagy nem ússzuk meg?


Mert sajnos nagyon erre áll a rúd.



2020. nov. 2. 14:19
A kérdező szavazást indított:
Igen, biztos vagyok benne, hogy meg fogjuk úszni, ilyen drasztikus lépésre nem szánja el magát miniszterelnökünk
Dehogy ússzuk! Hetek/napok kérdése és jön a bejelentés, hogy ajtón kilépés csak "szájkosárral"
31 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem merik, de egyébként baromira nem értem mitől ekkora tragédia a maszk. Ott kéne lázadni, ahol tényleg probléma van, nem egy szaros kis kellemetlenségen.
2020. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

1


Aki szemüveges, annak, hidd el, hogy nem kis kellemetlenség. Én nekem csak egy feles van, vizsgán fel akartam tenni, de a maszk miatt egyből bepárásodik, semmit sem látok benne. Még az a szerencse, hogy nem látok olyan rosszul, tehát nem kell mindig viselnem, de pl. a szüleimnek igen. Értelme meg nem sok van, de látszatintézkedésnek kiváló.

2020. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
#2: Megoldás lehet a maszk helyes viselése esetleg...
2020. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
2: Én is szemüveges vagyok, de nekem van annyi eszem, hogy olyan maszkot hordok, amiben van drót az orrnyeregnél, amivel az archoz lehet illeszteni, és így nem párásodik a szemüvegem egyáltalán.
2020. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Engem nem zavar a maszk. Munkahelyen nem kötelező,de hogyha szükséges akkor van nagyon komoly teljes álarcunk és van,hogy 8órákat használjuk is. Az sem.tragédia.

#2 ha ezt olvasod akkor munkavédelmi boltban lehet venni =3m 6300= a neve és elöl van a kilégzőszelep, soha többet nem fogsz szenvedni a sima maszkal. Tudom,

2020. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy jött a hideg, nekem is párásodik a szemüvegem, pedig direkt KN95/FFP2, orrnál a merevítő beigazgatva, amennyire lehet...

Meg amint lépcsőzöm vagy valami, a levegő se elég.

2020. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

4


Én szívesen rád adnám a vasálarcot, aztán viseld életed végéig, barom.

2020. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A lepontozásokban én nem vagyok benne, ilyen vélemény kutató kérdés alatt én csak a zöldet használom.



Köszönöm szépen az eddigi válaszokat :)

2020. nov. 2. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Kulfoldon elek (itt kotelezo az utcan is hordani). Szemuveges is vagyok, napi tobb mint 10 orat van rajtam a maszk (munka kozben) es semmi bajom. Nem lett se sebes az arcom/szam. Nem lett semmilyen legzoszervi bajom a visszalelegzett levegotol. Nem lett tobb pattanasom. Persze jo lenne ha vegre vege lenne ennek a virusnak de ha ez kell ahhoz hogy lassitsuk a terjedeset akkor hordom amig szukseges!

Szerencsere itt nagyon sokan betartjak a szabalyokat es viselik a maszkot (persze itt is vannak olyanok akik nem birjak ki klubbok nelkul 🙄) de a rendezettsegnek koszonhetoen 100+-10 kozott van a napi fertozottek szama.


23/L

2020. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Nyílt terepen nem lehet kötelező a maszk, maximum nyílt terepen RENDEZVÉNYEN. Ezen kívül éjjel semmiképp ne legyen kijárási tilalom, mert ha este jó a levegő, olyankor szeretnénk feltölteni a tüdőnket egy kis plusz oxigénnel. Inkább a részeg hülyéket vigyék detoxba, akik mellett nem lehet biztos távolban elhaladni mert tántorognak.
2020. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!