Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Személyi igazolvány számot...

Személyi igazolvány számot fel tudják használni?

Figyelt kérdés
Ha valakinek a birtokában van a személyi igaolványom száma, esetleg a lakcím kártya száma is, tud vele valamit kezdeni maga a fizikai igazolvány nélkül?

2020. dec. 27. 08:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
Milyen feljelentést akarsz tenni? Valaki megtudta a szemelyiigazolvanyod számat? Vagy ellopta az igazolványodat? Az elsőnél mosolyogni fognak.
2020. dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Egy oylan embernél vannak az adatok aki okirathamisításból él kb. mert egy bünöző autokupec, fogalmam sincs mihez lehet felhasználni vagy mihez nem, inkább röhögjön ki a rendőrség, mint én sírjak ha valamit mégis eltud követni vele
2020. dec. 27. 09:43
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező ne hallgass rá. Tedd meg mielőtt baj lehet, ha jelented és cseréled abból semi bajod nem származhat.
2020. dec. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

De mi a faxomat cserél le, az igazolvány számát???? Igazolványt akkor cserelnek, ha elveszett, vagy ellopták. Ha ez történt, akkor igen, igényelj újat.


Még mindig várom a linket amúgy.

2020. dec. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%

Menj be reggel, hátha sorra kerülsz hamarabb.

Személyivel simán át tudnak venni pl postán értesített küldeményt, tapasztalat, hogy nem mindegyik postai dolgozó nézi meg, hogy egyezik-e a címzettel, csak bediktálod a számot, de még ez a legkisebb probléma. Tudnak szerződést kötni a nevedben.

Kitartást, ne stresszeld magad most már.

2020. dec. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
44%

15!


Megnézi az igazolványod. Nem fogadja el csak a sorszámot, de verd még magad egy kicsit a semmire.

Szerződést megintcsak nem köt senki semmire az igazolvány nélkül.

2020. dec. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Jobb ha új személyit csináltatsz inkább, mint a baj

2020. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem hiszem hogy ez ilyen egyszerű lenne. Ha meghamisítja az okmányokat fizikailag akkor igen. De az hogy tudja a személyi számot azzal semmire nem megy. Jól is néznénk ki ha csak úgy be mondásra elfogadnák ezeket az adatokat. Jó sok csalás lenne akkor. Viszont ha meghamisítja fizikailag is akkor már tud vele mit kezdeni, gondolom. Miért nem írod le a konkrét esetet? Mi történt pontosan?
2020. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%
Ja meg annyi hogy rengeteg munkahely kéri a személyi meg lakcímkártyáról fényképet. Nekem portás állásnál azzal kezdte a főnök ezeket fotózzam le és küldjem már el messengeren. Szóval így ilyen formában még munkahelyek is be kérik.
2020. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
közúti baleset történt, én vagyok a vétkes, a másik fél c tipusú állampolgár...próbálok nem rasszista lenni, de hogy ezek után hogy fog menni nem tudom...az a léyneg, hogy én totál sokkot kaptam ott, ott volt a rendőr természetesen dísznek, mert kb. felesleges volt am jelenléte...ezek elkezdtek vergődni, hogy feljelentenek stb. én próbáltam együtt működni velük eleve első iylen esetem, meg amúgy is totál levoltam ott sokkolva, örültem, hogy állok a lábamon, elkérték az irataimat nem is láttam mit írt fel róla kb., had ne írjam körbe, hogy miylen emberek voltak...a lehető legrosszabb fajta.
2020. dec. 27. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!