Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kis fiam személyi igazolvány...

Kis fiam személyi igazolvány meg érkezik 18 napon belül (14 munka napon)? És ha nem érkezik meg akkor lehet e azt a papírt használni amit az okmány irodába adtak? (fehér A/4 es papír)

Figyelt kérdés
Segítséget előre köszönjük
2012. júl. 19. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
mire akarjátok használni? Ideiglenes személyit kapott vagy kevered és a jogsiját csináltatná meg? Mert a közlekedés kategóriába írtál. A papírral, amit kapott, nem vezethet, ha ez a kérdés.
2012. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Külföldre utazás céljából ... közlekedés kategóriába csak azért írtam mert sztem közlekedéshez tartózik a határ lépés

kisfiam csak 12évés

2012. júl. 19. 14:50
 3/9 A kérdező kommentje:
át*
2012. júl. 19. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:

az ideiglenes személyivel ugyanúgy mehet nyaralni


[link]

2012. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De az nem baj h csak egy A/4-es papír ... ez a neve:Személyiazonosító igazolvány (állandó) igénylő adatlap
2012. júl. 19. 15:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ideiglenest nem igényeltetek?

azzal a lappal nem mehet ki nyilván

ha ennyire közel van az indulás időpontja, akkor irány az önkormányzat és 1500 Ft-ért csináltassatok ideiglenes személyit, az is kártya alakú, azzal elhagyhatja az országot, ezzel nem

2012. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és ez mennyi idő alatt van kész?
2012. júl. 19. 15:24
 8/9 anonim ***** válasza:
ott helyben kiállítják
2012. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Az ideiglenes miatt is visszafordítanak egy csomó helyről, azzal a papírral meg el se induljatok!

A kisfiadnak (csak így egybe írva) meg igényeljetek egy útlevelet. Sürgősségivel 2 nap alatt kész!

:)



"közlekedés kategóriába csak azért írtam mert sztem közlekedéshez tartózik a határ lépés "


Ja, csak k*rvára nem írtad, hogy mire akarod használni azt a papírt! Gondolhattunk volna papírrepülő hajtogatásra is, mert arra tényleg jó!

Miért ilyen nehéz lírni két bővített mondatot?

:(

2012. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!