Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Személyi igazolvány számot...

Személyi igazolvány számot fel tudják használni?

Figyelt kérdés
Ha valakinek a birtokában van a személyi igaolványom száma, esetleg a lakcím kártya száma is, tud vele valamit kezdeni maga a fizikai igazolvány nélkül?

2020. dec. 27. 08:48
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
én is h**ye vagyok tudom, de utólag már tök mind1 megtörtént, ha túl leszek rajta elég erős tanító jellegű pofon az élettől...
2020. dec. 27. 12:16
 22/24 anonim ***** válasza:
28%
Hidd már el, a világon semmire se megy ezekkel az adatokkal. De ha ennyire ba vagy tojva, hétfőn elmész az okmányirodába és közlöd, hogy elvesztetted az irataidat, újat akarsz csináltatni
2020. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22: én is így gondolom, de bennem van a félsz, és akkor még az egész kocsi dolog is mire rendeződik...nem hiányzik, hogy még ezen is idegeskedjek, bemegyek megcsináltatom, még ha kerül is valamibe már apróság.
2020. dec. 27. 12:35
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj a lényeg hogy nem történt sérülés, főleg hogy ha egyedül voltál azon is lehetne idegeskedni ha valaki sérül. lelkileg is megterhelő lehet de nem lesz gond. az irataid cseréld főleg ha felírták jobb félni mint megijedni.
2020. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!