Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha egy férfinek...

Mennyire gáz, ha egy férfinek 18 éves koráig egy szobában kell laknia az egy évvel fiatalabb lánytestvérével?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Vélhetően nem jó kedvükből csinálják ezt, hanem mert ilyenek az életkörülmények. Ezért ítélkezni pedig nincs értelme. Ha azt mondják itt, hogy gáz, akkor sem fognak külön szobába költözni, ha az nem oldható meg. Viszont be lehet gyűjteni egy rakás lenéző meg ítélkező és kioktató kommentet, hogy még szarul is érezze magát az ember karácsony környékén.
2020. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, helyesebb lett volna feltenni a kérdést úgy, hogy hogyan érinti a gyerekek lelkivilágát, szexuálpszichológiai fejlődését az ilyesmi?

Senki se fogja magát rosszul érezni, ez egy anonim oldal, ha meg rólunk lenne szó, nem éreznénk magunkat rosszul mások véleményétől.

2020. dec. 27. 14:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a szükség hozta így. Vannak kretén hozzászólók, de ne foglalkozz vele. Nehezebb magánszférát kialakítani vagy elvonulni, hogy a nothing boxba kerülhessenek, de a szülők biztos adnánaknagyobb életteret, ha megtehetnék.
2020. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha a kínaiak 12-en laknak 1 szobában, jön azonnal a rendőrség

a járványra való tekintettel.

2020. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Nekem van egy jó haverom, akinek közös szobája van a húgával. Régebben mondta, hogy neki kifejezetten a pici, alacsony és vékony termetű lányok jönnek be, mert cukik, fogalmam sincs, hogy ennek mennyi köze van ahhoz, hogy a húgával közös szobában nőtt fel, de a mostani barátnője egyáltalán nem kistermetű, nem is kislányos. Igaz ez a srác sokszor harveroknál töltötte a napjait, ha volt barátnője akkor a barátnőjénél többet volt, mint otthon.


Fogalmam sincs, hogy mennyit tudtam ezzel a válasszal segíteni, én úgy gondolom, hogy rá nem volt különösebben rossz hatással.

2020. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
18 evesen te nem vagy ferfi :)
2020. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Gáznak biztosan nem gáz, ahogy ezt a többiek már megírták. A fejlődésükre nem lesz negatív hatással, valószínűleg. Az, hogy így nem igazán van magánszférájuk, nem épp ideális, de ugyanúgy fel lehet nőni értelmesen így is. A kettőjük kapcsolatán függ ezen túl a dolog. Ha jól kijönnek egymással, szeretik egymást, akkor semmi gond nincs. Ha viszont ez nincs így, akkor az hogy testvérek, illetve hogy 17 és 18 évesek az nem igazán számít a történetben, mindegy hogy kivel laknák egy szobában, ha nem jönnek ki vele jól. Ha ez az utóbbi állapot uralkodik, akkor az ellen tenniük kellene a szüleiknek (valahogy biztosan megoldható, lehet akár a folyosón is aludni egy matracon, az is jobb, mintha egy nem kívánt személlyel van összezárva az ember); ha viszont jól ki jönnek, akkor ez egy teljesen jó, elfogadható szituáció, nem lesz rossz hatással rájuk.
2020. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem gáz, de rohadtul kellemetlen. Viszont akkor is, ha egyneműek, szóval két lány vagy két fiú. Nekem nem volt saját szobám, és azonnal léptem is otthonról, amint lehetőségem lett rá.
2020. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én nem arra gondoltam, hogy jól kijönnek-e, hanem idővel csak el kell nyomnia magában a fiútestvérnek a késztetéseit, mégiscsak egy szinte érett nővel lakik egy szobában. És ha ezt nem tudatosítja magában, akkor tudat alatt csak az lesz benne, hogy a nőkre nem nézhet nőként, mert az bűntudatot fog benne kelteni?

Na, mindezt azért kérdezem, mert ismerek egy ilyen embert. Képtelen a nőkhöz normálisan állni, mindegyikben a testvért látja. Nem b.zi, mert a férfiakhoz se vonzódik jobban, egyszerűen csak a fejében szerintem van egy megállj tábla, amikor a kapcsolat intimebbé, férfi-női viszonnyá kezdene válni, és arra gondoltam, hogy ezért alakulhatott ilyenné.

2020. dec. 27. 18:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagy család kis panellakásban story. Szüleim ezt nem gondolták át nagyon, hogy öreg családi ház is megtud öregetni annyira, hogy életveszélyes legyen, de a lelkükre. Akkor zavaró, ha mostohatestvér is van vagy hárman egy szobába. Én nekem mindegy volt, mert bisex vagyok, akkor ha fiú öltözöbe megyek az se egy kellemes élmény nekem. Gyors csinálom és nem is vagyok ott.


2 lány testvérrel egy szobában ilyenkor elkerülhetetlen, hogy a szexuális vágyait elnyomt és ez fent maradjon ez az állapot egy ideig. Máshogy kisebb komplexus kialakulhat ilyenkor egyeseknek emiatt.

2021. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!