Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy csendes, visszahúzódó...

Ha egy csendes, visszahúzódó fiúnak 18 éves kora alatt nem volt barátnője, akkor még reménykedhet vagy adja fel?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 16:17
A kérdező szavazást indított:
Adja fel, mert nem lesz
Ne adja fel, mert lesz
Nem tudom
58 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Ne adja fel, és tegyen azért, hogy legyen!
2020. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy eléggé komplex probléma. A nők alapvetően nem vonzódnak a nagyon letargikus, életről-is-lehozó pasikhoz, úgyhogy ha alapból ilyen a hozzáállásod, hogy úgyis visszautasít, úgyse lesz semmi, és ezen nem változtatsz, akkor tényleg add fel az egészet.
2020. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy veled szuletett tulajdonsag lenne a csendesseg es visszahuzodas. Mi lenne, ha eloszor ezen dolgoznal? Nem kell nagy dumasnak lenned, de hidd el, hatalmas plusz (az elet minden teruleten) ha tudsz szocializalodni.
2020. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Volt egy srác akivel kavartam, 19 éves volt és még szűz, nem volt csaja se. Köztünk más miatt nem működött a dolog, de képzeld el, hogy utána azért volt egy két csaja, nem sok, de ma már van felesége és gyereke is. Szóval ne add fel. Amúgy rengeteg csendes, visszahúzódó csajnak is ez a baja, hogy nincs pasija.
2020. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Feladni?? Miért?

Nekem sem volt 18 alatt barátnőm. Miért kellene feladni?


De változtatni, azt kell.

Tessék elkezdeni ismerkedni, legalább társkeresőn. Online beszélgetni, élőben találkozni. Hogy oldottabb legyél a másik nem társaságában, és akkor biztos, hogy előbb vagy utóbb (de inkább előbb) összejön egy párkapcsolat is.

2020. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem lesz, de én nem is akarok, túlságosan magamnak való vagyok. Illetve ért már annyi bántás az életben, hogy ne akarjak egy egész életet leélni valaki mellett.
2020. dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
89%
Nem szabad feladni, sose! Te vagy az a bizonyos 18 éves srác, ugye? 🙂
2020. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Ne csak reménykedj, hanem lépj is a tettek mezejére.

Ahogy jellemezted magad, azt ajánlom, hogy keress barátokat (osztálytársak, rokonok), akikhez csatlakozva találkoznál lányokkal. Azzal számolj, hogy aligha a legelső lány lesz az, akivel komolyabban összejössz. Lehet, hogy csak a tizedik, de mindenképpen cselekedned kell.

Ffi.

2020. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
még ez nem akkora gond, én 10 évvel idösebb vagyok és nekem se volt sose. Na én már bajban vagyok te még nem. de vigyázz mert könnyen igy jársz. Ha ezt elöre látom lehet drogoztam vagy ittam volna hogy tudjak csajozni meg ne legyek ekkor mamlasz kuka fsz.
2020. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%

Nem, ha 18 éves korodig senkit se döntöttél meg, akkor ásd el magad, már nem kellesz senkinek :D


Attól függ milyen csajban gondolkodsz, van akinek szűz pasi kell és van, akinek meg olyan, akinek 10 éves gyakorlata van.

2020. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!