Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Stresszelsz most valami miatt?

Stresszelsz most valami miatt?

Figyelt kérdés

Butaság, de holnap megyek fodrászhoz, és valamiért ez most kiváltotta a felesleges aggódást, stresszt.


Nektek van most valami?


2020. dec. 28. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Allamvizsga.
2020. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem igazán szoktam stresszelni.

Régen kifejezetten stresszes voltam de változtattam és lazábban fogom fel a dolgokat és magát az életet.

2020. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Nincs semmi ilyen.


Kérdező: tanuld meg kezelni a stresszt. A stressz rombolja az immunrendszer erősségét.

2020. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
A vírus miatt stresszelek.
2020. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Anyam karacsony elott jelentette be, hogy rakos.
2020. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Kb. az egész jövőm miatt. Nagyon sok tervem volt, de ez a koronavírus keresztülhúzta a számításom. A jövedelmem kb. a 50%-ára esett vissza, és még csak abban se vagyok biztos, hogy ez valaha még jobb lesz. Sok mindenről le kellett mondanom, motoromat is el kellett adnom, pedig az volt az egyetlen, ami teljesen kikapcsolt. Jelenleg csak vegetálok, és várom a változást. Persze az idő múlik, és én már 50 éves vagyok, úgyhogy nagy újrakezdésben, munkahelyváltásban már nem igazán gondolkozhatom.
2020. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Kicsit igen.Ha jan 10.-e után nem oldják fel a korlátozásokat akkor 90% hogy ugrik a melóm,mert vagy létszámot fognak csökkenteni ennek hatására,vagy csődöt jelent a cég ahol dolgozom és mehet mindenki.
2020. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Ne féljetek, a szenvedés az élet velejárója. Lesz majd jobb is.
2020. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgák.
2020. dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!