Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha korlátozzátok a facebookon,...

Ha korlátozzátok a facebookon, hogy melyik ismerősötök láthatja a képeiteket, mi alapján hoztok döntést?

Figyelt kérdés
Van egy gyerekkori barátnőm, a gimibe is együtt jártunk, szóval nagyon sok időt töltöttünk együtt. A suli után eltelt 4 év és a barátság meggyengült. Biztos sokat változtunk azóta és lehet, hogy már nem tudnánk olyan jókat dumálni mint régen, de azért sokszor gondolok rá, hogy mi lehet vele. Szinte az összes régi emlékem hozzá köt. Volt 1-2 év amikor nem volt fent facebookon, szóval nem is tudtunk írni. Most aktívabb, néha megoszt dolgokat. Ha viszont saját magáról posztol az le van zárva. Ez még nem is zavarna, megértem, ha mondjuk csak a családjával akar megosztani valamit, de feltünt, hogy némelyik ilyen poszt 20-30 lájkot kapott. Nincs sok ismerőse így rosszul esik, hogy annyi év után nem férek bele abba a 30 tagú csoportba akik láthatnak róla képeket. Lassan már azt sem tudom, hogyan néz ki. Kiváncsi lennék ti mi alapján döntitek el, hogy ki láthatja a posztjaitokat és ki nem.

2020. dec. 28. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem inkább a rokonok és olyan személyek akikkel amúgyis szinte napi kapcsolatban vagyok.Vagy közös érdeklődési kör miatt osztunk meg dolgokat.

Akit nem szeretnék törölni,ha már egyszer az ismerősöm db azokat korlátozott.Vannak jó páran.De mivel a kapcsolat laza így nem szeretnék megosztani velük személyes dolgokat.

És őszintén szólva én sem vagyok kíváncsi az általam nem ismert rokonaik fotóira.

Néhányan családi album ként használják.

2020. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden egyes képnél más-más korlátozás van érvényben.

Van, hogy "ismerősök", van hogy "kivéve X,Y,Z,Q", illetve kivéve A,R,Z,S -és ezek vegyes halmaza. Mindig úgy korlátozom, hogy csak azoknak érjen célba, akikkel láttatni szeretném. Ugyanez igaz a posztjaimra is.

2020. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1: én zokszó nélkül törlöm, vagy kussoltatom azt, akinek a sz*r képeire (Zsezsőke a kádban, Zsezsőke pelenkázás, Zsezsőke mosoly... stb) nem vagyok kíváncsi. :D

(#2 voltam)

2020. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam korlátozni semmit sem,nézze aki akarja.
2020. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!