Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik jobb?...

Szerintetek melyik jobb? Hogyha valaki eltart téged és ezért cserébe valamennyire korlátozza szabadságodat, vagy az ha egy "wageslave/wagecuck" vagy?

Figyelt kérdés

2019. dec. 4. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Még szerencse, hogy nem csak ez a két véglet létezik. Amúgy meg ezerszer inkább "wageslave", mint az, hogy valaki eltartson és ki legyen neki szolgáltatva, na meg hogy abból álljon az életem, hogy otthon meresztem a hátsóm.
2019. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
"wageslave/wagecuck" - Nem ismerem ezeket a kifejezéseket, leírnád magyarul is?
2019. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Immár vén róka vagyok (40)

De még egy Szerelmem sem dolgozhatott mellettem.!!!

Nálam ez alap!! Régi vágású vagyok.. nem egy szólást kaptam ilyen s ehez hasonló dolgaim miatt

.. Igy neveltek

2019. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Az mióta kifogás bármire, hogy így neveltek? :D Engem is szarul neveltek, úgyhogy nem vittem tovább a szar mintákat. Egyébként 2019-ben alap hogy nem adjuk át a teljes kontrollt az életünk felett a párunknak.
2019. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
60-as szüleim úgy neveltek, hogy a házimunka közös háztartásban közös, és férfi és nő is dolgozik. :-)
2019. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem a feminizmus a választási lehetőségről szól. Szóval miért szidják azokat, akik a hagyományos felállást választják?
2019. dec. 4. 16:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Azzal nincs baj, ha valaki önként választja a "hagyományosat", és ha ilyen társat talál is hozzá. Baj azzal van, ha ezt rá akarja kényszeríteni a párjára ("nem dolgozhat a párja"). Meg ha már választásnál tartunk, akkor aki nem ezt választja, az sem rosszabb ember.
2019. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!