Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálok mindent, nagyon szomorú...

Utálok mindent, nagyon szomorú vagyok. Csak várni tudok?

Figyelt kérdés
Unok mindent, rosszul érzem magam lelkileg, mivel fiú vagyok nem nagyon szoktam lelkizni, pedig jól esne valakivel. Folyton csak sírok. Majd akkor leszek csak boldog, ha már külön házam lesz? Dolgozhatok? Lesz pénzem? Egyedül szeretnék lenni, dolgozni, jókat beszélgetni, hulyeskedni, játszani, lazulgatni. De nem tudok, mindig fuggenem kell másoktól. Akkor lesz csak más minden ha külön fogok élni? Ha elkezdem a saját életem? Sok érzés kavarog bennem, nem tudom leírni. Megölni sajnos nem tudom magam, nem tudnám magam még csak arra sem rávenni hogy megvágjam magam. Valamit kéne tennem. Most hogy le tudtam ezt írni picit megkönnyebbültem, olyan mintha valaki meghallgatna, mintha valakit érdekelne hogy mi van velem. Legyen szép estétek, köszi hogyha elolvastad. :( <3
2020. dec. 29. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd nekem elmondhatod mi a baj, hátha tudok segíteni.

Lehet hogy nem szoktál lelkizni, de hogyha nagyon háráltat a szomorúságod akkor jó lenne, ha elmennél pszichológushoz.

2020. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 October15 ***** válasza:
100%

Ja mert ez sokkal férfiasabb mint lelkizni...

Amúgy pro tipp: csajokkal lelkizz. :D Pasikkal nem lehet mert 2 perc után eltrollkodjátok a témát. :D Csajokkal valamiérét működik. Már nyilván ha mind2 félbe szorult némi IQ és EQ.

2020. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád sem hallgat meg?

Szerintem próbáld meg.

Nem utasítják el a gyereküket.

Ez eszedbe jutott?

Jó a haverok elött nem sírsz.

De nem szabad ennyire magadba zárkózni.

2020. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!