Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok szomorú ha...

Miért vagyok szomorú ha elértem mindent amit szerettem volna?

Figyelt kérdés
nagyon hosszú évekig vágytam egyetlen dologra, amit néhány hónappal ezelőtt sikerült is elérnem. Amikor megszereztem nagyon boldog voltam, de ez már elmúlt és nem érzek semmi mást amit még feltétlen fontos lenne elérem / megszereznem. Mit lenne tenni ilyenkor, az tudom, hogy új célok kellenének, de fogalmam sincs mik legyenek ezek, amelyek kellően motiválnának ahhoz, hogy kitartsak mellettük, és szeretnék végre kiszakadni ebből a tétlenségből is. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 9. 17:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Mit kellene*
2015. aug. 9. 17:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebből látszik, hogy az emberi fajnak soha semmi nem elég. :D
2015. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nem az a minden, amit elérték. Persze minden, amit szerettél volna. De nem a mindent szeretted volna. Akard elérni a mindent. Vagy inkább a mindenséget...
2015. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* elértél
2015. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem hogy az ember pótcselekvéseket végez, és hiány pótló célokat tűz ki maga elé, amiknek elérésétől a boldogságát reméli. De ekkor általában azt teszi, hogy egy olyan űrt próbál kitölteni saját magában, amit valójában egyetlen egy dologgal lehet kitölteni. Tűzd ki célul annak elérését, hogy rájőjj, mi is lehet az neked.
2015. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!