Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

16 vagyok és már 2 hónapja félek szeretni és mindenkinek azt mondom hogy hagyjanak mindig egyedül vagyok zenét hallgatok és szövegeket írok és mindig csak énekelek csak a zenével foglalkozom és benne bízom senkivel sem beszélek már annyiszor hátba szúrtak (barátilag,szerelmileg) hogy már senkivel sem beszélek a szövegek szerintem elég jók lettek

A zene az életem

Depresszió vagy más?

Szerintetek?



2020. dec. 30. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező.Még nagyon fiatal vagy ahhóz,hogy ilyenek miatt kiborulj.Ne sürgesd az időt,telik az sajnos magától is.Lesznek még sokkal komolyabb nagyobb hord erejű gondjaid.Valahól valakik belemásztak a lelki világodba és most ülsz a tragédiádon siránkozva.Szedd össze magad és térj vissza az élök közé.Akik megbántottak,keresztül gázoltak rajtad ne foglalkozz velük.ha még is össze találkoznátok csak mosojogj mint akinek semmi baja és még viccelödj is még akkor is ha a méreg majd szét robbant.Ha azt látja rajtad,hogy nem viselt meg a bunkózása ő lesz zavarba és dühős amiért nem sikerült lealázni téged a sárga homokba.Neki rosszabb lesz hidd csak el.Tapasztalatból írom e sorokat.Mindiog mosojogj,ez legyen a fegyvered.Az,hogy bezárkozól,egyedül akarsz lenni és a zenébe menekülsz mind ez pót cselekvés de nem old meg semmit.Gyerünk öcsisajt,talpra aztán írány valamerre ahól emberek vannak és érezd jól magad!
2020. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

"Kérdező.Még nagyon fiatal vagy ahhóz,hogy ilyenek miatt kiborulj"

Nem. Pont hogy ilyen korban még normális az ilyen kiborulás, mert fiatal, még tapasztalatlan és a naivitása találkozik a valósággal.


"Lesznek még sokkal komolyabb nagyobb hord erejű gondjaid."

Ez nem segít neki. Ha eltörik a lábad és azt mondják, lesz még rosszabb is, szerinted hogy érzi majd magát? Miért írsz másoknak ilyet?


"Valahól valakik belemásztak a lelki világodba és most ülsz a tragédiádon siránkozva."

Bárki, akit nagyobb fájdalom ér, ezt csinálja. Főleg egy fiatal, akinek még nincs elég önismerete.


"ha még is össze találkoznátok csak mosojogj mint akinek semmi baja"

Miért hazudjon a külvilágnak az érzéseiről?


"Neki rosszabb lesz hidd csak el"

Miért jó ha a másiknak rosszabb lesz?


Az előző válaszoló szerintem egy idős konzervatív bácsi, ne foglalkozz vele, pár szövegét megkérdőjeleztem hogy lásd, mennyire nincs értelme a válaszának.


"Depresszió vagy más?"

A depresszió nagyon súlyos életkedvetlenség, motiválatlanság és érdektelenség minden iránt. Szerintem te csak erősebben befordultál a súlyos csalódásaid miatt. Én is sokszor csináltam ezt. Dolgozd fel, éld ki, s idővel változni fog a hangulatod, lesz, amikor egyedül érzed magad már, kiélted ezt az élményt és újra emberek közé akarsz menni.

2020. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkori világfájdalom. Mindenki átesett/átesik ezen, ne aggódj.
2020. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még azóta se javult semmi

Sőt most sokkal rosszabb lett van egy fiú aki tetszik nekem de ő nem viszonozta mert ő csak barátként szeret 2 évig próbáltam hogy észrevegye hogy szeretem de nem vette észre már félek szeretni annyi a csalódás (barátilag szerelmileg)

A zene segít hogy átvészeljem ezt az időszakot de semmi baj vannak céljaim például hogy zenész legyek. Már írtam is egy dalt ami a mostani csalódásaimról szól.

A zene az életem és rájöttem hogy nem kell nekem szerelem

2021. jan. 7. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Leírnád a dalszövegedet? :D

És kitartást ebben az időszakban

2021. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak nem egeszseg kategoria.
2021. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!