Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

A köldököm egy, úgyis lehetne mondani hogy “göb”, de már születésem óta. Lehet-e bajom belőle? Mivel hogy nem olyan mint másnak, egy gördöcske, hanem egy kitűnemlő göb.

Keress kérdéseket hasonló témában: köldök

febr. 15. 14:25  Privát üzenet  

A válaszok
Semmi bajod nem lesz, láttam már több ilyen köldökű embert, jól vannak.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 15. 14:47 Privát üzenet
Semmi. Ha sérv lenne vagy bármi veszélyes, már régen észrevették volna (mennyi idős vagy?). Az emberek egy részének egyszerűen kifelé álló, elég ritka, de teljesen normális ez is az esetek 99%-ában. Tapasztalat, nekem is kiáll kicsit.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 15. 15:38 Privát üzenet

Senki sem tökéletes..... én férfi vagyok és azt mondtak hogy nagyon nőies labom van, persze ha nem volna szor rajta.

Hetero vagyok ::))

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 15. 16:08 Privát üzenet
A kisfiam még nincs másfél éves, neki is ilyesmi a köldöke, bár nem áll ki teljesen. A gyerekorvosunk erre azt mondta, max nem lesz sztriptíztáncos, vagy plasztikáztat. :D

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 15. 21:38 Privát üzenet
Így vágtak le a köldök zsinórt

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 21. 21:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csak szerintem undorító valakinek azt mondani, hogy agyonverlek, még akkor is, ha feszült a helyzet, és az illető rettentő ideges?
Tudtok mondani ezekkel a tulajdonságokkal rendelkező híresebb (közszereplő) embert?
Milyen munkákat tudtok mondani ami jó egy férjnek aki perpill' gyermekeket tervez a párjával?
Ha elmegyek neurológiára csináltatni egy CT-t meg tudják mondani hogy introvertált vagy extrovertált vagyok?
Nem tudom melyik nap születtem. Meg tudná e mondani egy asztrológus? Iker vagyok,20 perc van ikernővérem és az én születésem között. Én éjfél után jöttem a világra, mig testvérem éjfél előtt.
Születésem óta a jobb könyökömet nem tudom kihajlítani rendesen és ha valami nehezebb dolgot kell megemelni akkor képes 90°ba behajlani és nagyon fájni és akk nem tudok vele...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!