Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szakszervezetből sokan kilèpte...

Szakszervezetből sokan kilèptek a tagsági dìj miatt, mert csak fizették a pènzt, de nem volt semmi marasztaló az egèszben. Milyen szövetkezet lenne jó, ami a munkavállalókat védi? 43/F

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Bazz, én nem is értem minek vannak még.

Az oké, hogy nem tudnak semmit tenni, de az durva, hogy a legtöbb még egy 1000 forintos mikulás csomagot se tud felajánlani a tagoknak, úgy hogy mindenki fizet havonta vagy 2-3 ezer forintot.

2020. dec. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán egy vállalaton kívüli.

A szakszervezet nem igazán áll a melós mellé.

A vezetők inkább csak jól élni szeretnek.

Nem tudom, hogy valahol működik-e jól a dolog.

Én is kiléptem.Hülyeség, hogy az évi tagdíj befizetése után,év végén egy doboz szaloncukor jött vissza.

Bértárgyalások alkalmával nem tudtak igazán eredményesek lenni.

Ha innen nézzük, nagyon drágák voltak azok a szaloncukor.

2020. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hatékonyan működik. Minden évben bértárgyalásokat kezdeményez a szervezet, kialkudja a lehető legmagasabb %-ot.

Minden év végén jutalmat kér a dolgozóknak (nem olyan helyen dolgozom, ahol alapból az emberhez vágják ezeket).

Ha olyan szervezeti, vagy bármilyen átalakítás történik, ami sok dolgozóra kedvezőtlen, akkor hangot emel. Egy ilyennél ha egy levelet kap az ügyvezető, amit 160 dolgozója írt alá a 210-ből, annak van súlya. Sikerült már megakadályozni műszak átalakítást pl.

A tagdíjért cserébe van nőnapi ajándék, iskolakezdési támogatás, mikulás csomag a tagok kiskorú gyerekeinek. Illetve évente egy családi nap. Szerintem havi 800 ft vállalható érte.

2021. jan. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem voltam és nem is leszek tagja egynek se. Ha vmit kiharcolnak, azt mindenki megkapja. Ha meg nem csinálnak semmit, akkor meg azért.
2021. jan. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!