Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha munkaadó diákszövetkezetnél...

Ha munkaadó diákszövetkezetnél vállaltam munkát aztán 1 nap után felmondtam mert nem tetszett a meló feketelistára raknak? létezik ilyen feketelista?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hivatalosan nincs, de simán lehet, hogy tudni fogják, hogy problémás vagy
2020. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én soha nem vezetem ilyet.
2020. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Hivatalosan nincs, gyakorlatilag megjegyeznek. 8 évig diákmelóztam, az a tapasztalat hogy amikor jelentkezel egy munkára és először behívnak, menni kell akkor is ha lehetetlen időpontban van, mert különben nem hívnak többet. Én is úgy voltam hogy pl. az egyik munkahelyemre téli szünettől már nem kellett diák, mondtam hogy tegyenek át máshova de épp akkor hívtak amikor műtötték ki a bölcsességfogaimat, szóval a 4 napos varrattal mentem szépen dolgozni, mert tudtam hogy ha nemet mondok, nem hívnak többet.
2020. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!