Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az utóbbi időben jelentkezem...

Az utóbbi időben jelentkezem 3 különböző munkára egy iskola szövetkezeten belül, azonban azóta se kaptam semmilyen visszajelzést. Nálatok is volt ilyen? Szerintetek mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lemondják a diákmunka megbízásokat a cégek, ezért nincs munka.
2020. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hadd találjam ki, Melódiák?

Én más szövetkezetnél vagyok, itt tisztességesen visszajeleznek akkor is, ha nem kapom meg a munkát.

2020. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, Melódiák. Máshol igazából nem találtam olyan munkát ahol szállást biztosítanának. A környéken meg alapból sincs sok munkalehetőség maximum 70km-es körzeten kívül. :(
2020. jún. 30. 11:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a melódiákosok mindig is ilyen retkek voltak, Tivadarral az élen
2020. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyilván más helyre is beadtam ami ugye nem szövetkezetes, de onnan se kaptam semmit. Személy szerint örültem volna egyetem előtt egy kis pénznek.
2020. jún. 30. 11:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint ötszáz állásra adtam be a jelentkezésem április közepe óta, ebből eddig hatan hívtak be interjúra, az egyik cég fel is vett. Kb. 10-en vették a fáradtságot, és küldtek egy sablon e-mailt, hogy nem rám esett a választásuk, illetve az egyik interjún megígérték, hogy akkor is szólnak, ha nem kerültem be a következő körbe - nyilván most már, hogy van munkám, nem is igazán érdekel, de azért várom, tényleg szólnak-e majd, ha már megígérték.

Szóval jó szar a helyzet, eddig csak 2013-ban, 2016-ban és tavaly októberben kerestem új munkát, és eddig mindig felhívtak már a jelentkezés utáni másnap, egy héten belül már dolgozhattam. Engem is sokkolt, hogy most piacképes tudással, jó referenciákkal SEM igazán kapkodnak értem - gondolom akkor diákként még rosszabb lehet a helyzet.

2020. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ~7 évvel ezelőtt is ezt tapasztaltam. Ha az oldalukon jelentkezel, esetleg e-mailben érdeklődsz sosem fogsz munkát kapni. Naponta, kétnaponta a nyakukra kell járni, hívni kell őket telefonon. Aki így zaklatja őket, azokat megunják és ha lesz lehetőség tényleg kapsz munkát.
2020. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudtam, hogy a MelóDiákról van szó. :D Azok mindenkivel ezt csinálják, nekem se bírtak visszajelezni egy munkánál se
2020. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek ötlete, hogy ebben az utolsó 2 hónapban hol tudnék munkát találni? Keresem, de úgy érzem már hiába.
2020. júl. 2. 15:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj be gyorséttermekbe, ha van a közeledben. Vagy hívd fel őket. Ott általában nagy a fluktuáció.
2020. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!