Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munka előtt megihatok 2 doboz...

Munka előtt megihatok 2 doboz sört minden nap ha úgy jobban érzem magam?

Figyelt kérdés
Sajnos alapesetben nagyon görcsös és feszült vagyok, ami nehézséget okozhat munkavégzés során. Viszont ha megiszok 2-3 doboz sört akkor sokkal felszabadultabb leszek és jobban teljesítek. Nincs szonda a munkahelyen meg nem is veszélyes munkakör (irodai munka), szerintetek igyak meg minden reggel pár doboz sört ha úgyse veszik észre? Nem értem hogy pl cigizni miért lehet ha az alkohol fogyasztását meg tiltják..
2021. jan. 1. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

ne, ne csináld. előbb-utóbb lebuksz és oda az állásod

kérjél szorongásoldót az orvostól

2021. jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha észreveszik előkerül a szonda. hidd el. Anno én is megittam egy felest munka előtt, aztán bent kiszöktem még egy felesért, valaki megérezte a leheletemen, pedig vigyáztam, rágó, és tic-tac megvolt, lekísértek a biztonsági őr irodájába a földszintre, s megszondáztattak. Alig volt égő a pozitív szonda. Az is iroda munka volt, egy nagyobb irodaházban. Aki nem iszik, az megérzi a másikon az alkoholt, még ha nem is hinnéd. Viselkedés, lehelet, stb
2021. jan. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem se tedd, mert megérzik rajtad (ehetsz bármennyi mentolos cukorkát, rágót) és repülsz.

Másik pedig, ha mindennap megiszol x doboz sört, annak minden lesz, csak jó vége nem.

Egy idő után egyre több fog kelleni, az életed részévé válik, ergo alkoholista leszel.

Ne tedd, tapasztalatból és jóindulatból mondom.

35N

2021. jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt hiszed, hogy nem veszik észre.

Pedig messziről lehet érezni azt a büdös sörszagot.

Főleg 2-3 doboz sör után.

A cigarettáról már nem is beszélve.

De a cigaretta megfertőzte az egész emberiséget és szinte nincs olyan család, ahol ne lenne legalább 1 bagós. Mégha nem is tudnak róla még a családtagok.


https://www.youtube.com/watch?t=169&v=5_YUu0oLHTU&feature=yo..

2021. jan. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejtesz valamit. Ha munka előtt iszod meg akkor az idő amíg bemész, plusz az első két óra, és már nem is érzed az alkohol hatását. Akkor mi lesz? Megint inni fogsz? Arról nem is beszélve hogy ez függőséghez vezet ami további feszültséghez. Cseberből vederbe.

Azért nem lehet munkahelyen alkoholt inni, mert tudatbefolyásoló hatása van. A cigiznek nincs. Rossz hatással van a teljesítményre. Munkahelyre meg nem szórakozni megy az ember hanem dolgozni, tehát teljesíteni kell. De ha iszol romlik a koncentráció képességed, ha kijózanodsz pedig lehet hogy fáj a fejed stb. Ez mind a munka rovására megy. Ha fizikai munkát végez vagy géppel dolgozik valaki akkor még pluszban baleset esélyes is.

2021. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
* balesetveszélyes
2021. jan. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholistákat sehol sem alkalmaznak szívesen és nem csak a balesetveszélyre kell gondolni, bár irodában is le lehet esni a lépcsőn, de az elvégzett munkára sincs jó hatással feltétlenül
2021. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!