Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért reagalhattak...

Szerintetek miért reagalhattak így? (Eper föld)

Figyelt kérdés

Ma úgy volt, hogy megyek epret szedni az egyik ismerősömmel, de ő tartott tőle, hogy túl sok vizet szívtak magukba az eprek (kb 5 napja megállás nélkül esett nálunk) és nem lesz finom, ezért amikor amúgy is az eper föld előtt jöttem el, akkor megálltam és mivel csak egy pici doboz volt nálam (nem készültem eper szedesre, hirtelen ötlet volt), azzal mentem be az eper földre, hogy mérjék le, szedek bele kb 5 db-t (amit meg tudok kóstoltatni az ismerősömmel) kifizetem, aztán megyek.


Bementem és amikor elkezdtem mondani, hogy csak pár db-t szeretnek szedni a fent leírt ok miatt, meg se hallgattak és a tulajok nekiálltak velem kotozkodni, hogy “hat ez (a doboz mérete) még viccnek is rossz, ugye ezt nem gondoltad komolyan?! Ebbe csak 3 szem fér bele”

Próbáltam befejezni, hogy miért akarom ebbe szedni és mondtam, hogy nekem 3 db is elég

Erre ez volt a reakció: “akkor menj a tescoba”

Utána kb elküldtek...


eljöttem, de mielőtt beszálltam volna a kocsiba, egy másik ismerősöm, aki idősebb nálam látta rajtam, hogy valami nem oké, megkérdezte, aztán mondta, hogy ezt nem hagyjuk ennyiben, főleg a tulajok stílusa miatt

Visszamentunk 2-en, őt már úgy, ahogy meghallgattak és o el tudta mondani az okát a kóstolónak

Erre őt is pofán rohogtek a tulajok és nagyon bunkók voltak, és azt mondtak megint csak, hogy “hat akkor menjen a Tescoba, aztán vegyen ott az ismeros”

De közben a nő ugyanolyan arrogáns stílusban mondta, hogy “jajj, de félreérti”

Mondjuk nem tudom, hogy mit lehet félre érteni azon, amit mondtak....



Ti mit gondoltok erről?

Most ennek mi lehetett az oka?



2019. máj. 31. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Egyszerű, nem akarnak szarakodni a 3 szem eperrel, gondolom ez ilyen szedd magad akciós téma.

Ha szedsz pár kilót, akkor jól jár mindenki, de ha odamész leszeded a legszebb pár szemet az csak macera mindenkinek

2019. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak ez a hiszti nem értem miért volt jó a részükről


Oké, nem akarnak 50 Ft-tal szórakozni, de akkor mondjak azt, hogy oké, szedjek bele 3 szemet, de akkor ők azt nem mérik le, vigyem nyugodtan


Nem értem miért kell nekiesni az embernek...

2019. máj. 31. 13:53
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert sokan arra pályáznak, hogy jól telezabálom magam, ezt meg mérd le.
2019. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Most komolyan el kellene magyarázni azt, hogy miért bikcsanyitogató, hogy a nagy tételű vásárlás helyett te ingyen akarsz egy kicsit?
2019. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Épp az, hogy én kifizettem volna

Azért akartam lemeretni a dobozt, hogy utána megint lemérjék eperrel együtt és akkor fizetek annyit, amennyi kijön

2019. máj. 31. 14:14
 6/11 lilla64 ***** válasza:
69%
Mert nekik nem érte meg,hogy bajlódjanak azzal a pár szemmel.
2019. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor meg mondhattak volna azt, hogy hagyjam, szedjek bele 2-3 szemet, aztán kész

És akkor nyilván nem megyek el az eper föld végére, hogy ne lássak, hogy felzabalom az epret (ez mondjuk nem is volt tervben, csak az egyik hozzászóló megemlítette)

2019. máj. 31. 15:06
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Ja. Attól féltek, hogy többet fogsz megenni. Én megértem, akinek a töke tele van az egyéni igényektől. Én biztos megoldottam volna neked.
2019. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez van, amikor a hülye városi lemegy a földekre. Ne vedd sértésnek, de gondolom, tapasztalatból reagáltak így, vagyis azt gondolják, hogy teleeszed magad a földeken, és három szem epret akarsz kifizetni. (Mert nyilván volt olyan, aki így is tett.)


Amúgy meg ez a "megszívják magukat vízzel" bődöletes hülyeség, ilyet tényleg csak az állít, akinek fingja sincs, bocs.

És nekik adok igazat.

2020. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem akartam az eperföld végére menni, hanem az első sor első részében szedtem volna le azt a 3 szemet, ahova ők is látnak, szóval feltűnik nekik ha felzabálom az epret 😃


amúgy meg ha valaki 2 nagy vödörrel megy, az is felzabálhat szedés közben 1 kilót :D

2020. júl. 5. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!