Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki külföldre...

Van olyan ember aki külföldre köldözött és emberileg pozitív hatással volt rá? Többi lent!

Figyelt kérdés

- Jobban értékel dolgokat

- Szorgalmasabb

- Lejjebb vett az arcából

- Rájött, hogy csomó mindent nem tud vagy amit otthon tanult nem sokat ér és emiatt nagyobb tudást szeretne.

- Sokkal könnyebben tanul mint otthon

- Minden amit megtanul azt tudja alkalmazni is

- Őszintébb

- Okosabb

-Egyéb


Írd le a sztorid!



2021. jan. 2. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű,nyelv az mindenképpen kell anélkül olyan magányos tud lenni az ember.

Igen,volt amit nem tud és muszáj tanulni.

Magadra vagy utalva ezért lesznek mélypontok,ha nem voltál túl nagy családfan akkor is rád fog törni az a bizonyos érzés amit senkinek sem kívánok.

Először ragd magadat rendbe otthon,szerezz egy kis önismeretet,ha otthon nem tudsz békét kötni saját magaddal akkor itt sem fogsz nagyon,akár hová is mehet az ember saját magától nem tud el menekülni ha esetleg olyan bajod van,én próbáltam több országban is de csak rá jöttem.

Remélem veled minden oké,sok sikert kívánok,hajrá.

2021. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért költöztem el Magyarországon, mert külföldön több lehetőséget láttam arra, hogy kiteljesedjek a hobbijaimban és a munkámban - ez sikerült és még annyi új dologra lehetőségem van/lesz.

Ezenkívül idekint ismertem meg életem szerelmét, de egyébként nem változtam sokat. Ugyanaz a jellem vagyok, de mióta kint élek, úgy érzem, hogy a világ és a környezetem (az ország(ok)ra gondolok) meg is jutalmaz ezért és több ajtót nyit meg előttem.

28/N

2021. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem, hogy sokat változtatott rajtam, jobban tudok alkalmazkodni a környezetemhez, problémákhoz es ami a legnehezebb az emberekhez.

Itt sokkal nagyobb a káosz körülöttem mint otthon volt sokkal elfoglaltabb vagyok kevesebbet tudok kikapcsolódni, pihenni. De pont ez megtanít egy rugalmasabb hozzáállásra az élethez, otthon ha valami nem jött össze vagy nem úgy lett ahogy akartam ideges voltam és rengeteget kattogtam a dolgon, most nyugodtabb vagyok és elengedem a negatív történeteket.

Magányt is megtanultam kezelni amikor otthon egyedül voltam depis voltam és reményvesztett pedig karnyújtásnyira volt a család meg a barátok. Most hogy ezek sincsenek és 100%-ban egyedül vagyok jobban bírom kezelni. Ebbe biztos az is benne van, hogy már nem az picsogós kisfiú vagyok mint akkor hanem lassan 30, de a távollét sokat segít az önállóság erősítésében.

2021. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én változtam. Kicsit lenézõ is lettem azok iránt, akik sikítoznak, hogy nincs pénz meg munka, jó volna egy külföldi meló, amikor meg felajánlja az ember, hogy elintézi, akkor meg 'gondolkodni kell még ezen, mer a család meg barátok'. Rájöttem, hogy fele annyi melóval 3x annyit keresek mint otthon. Míg otthon minden szaron stresszeltem, most kb. nem érdekelnek a piti kis problémák. Boldogabb vagyok, nem kell minden fillért számolnom bevásárlásnál. A pénz márpedig boldogít. Engem legalábbis nagyon. Van idõm és energiám sportolni, ps-ezni, vagy csak semmit se csinálni, mert a munkaidõm lejárta után mindenki respektálja a szabadidõmet. Meg boldogít az, hogy azt dolgozom, amit szeretek. Egyetlen negatívum a nyelvtudás, mert úgy jöttem ki, hogy az adott nyelvet végképp nem beszéltem, most vagyok azon a szinten, hogy már valamennyire értem és beszélem is.
2021. jan. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Melyik ország ez? Mivel foglalkozol?

Milyenek ott az emberek?

2021. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!