Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek fontos ahhoz,...

Szerintetek fontos ahhoz, hogy hosszú távon kibírd egy munkahelyen, hogy a főnököt tiszteld emberileg?

Figyelt kérdés
Ha egy degenerált, agresszív pszichopatának tartod (aki emelett sikeres) akkor működni fog a dolog, vagy jobb időben tiplizni?
2020. dec. 18. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ.

Általàban a fönökök minden uj kollegàhoz ugy viszonyulnak hogy egy senki jött ment munkavallalo ez is.


Egyik fönököm elött sikerült jol bemutatkoznom, hogy akivel folyamat lekezölen bànt, meg olyanokat szol be hogy viztos lotenyésztésböl diplomaztam, mègis megmentettem a cégét egy jo pàr milla bukàstol. Azutàn màr nem szolt semmit..


Màsik aki viszont neki àllt molesztalni, mert kapuzàràsi panikos sültbarom is egyben, ö nem jutott el addig sem hogy megtapasztalhassa motor vagyok valojaban egy cégnél HA dolgozni is hagynak!

Szimplan felmondtam a nagy semmire. Tudta hogy nincs masik munkàm kilatasban es az éhhalàl vàr mert segitsegem sincs.

Ö csak ennyit ismert meg belölem akkor, hogy en kamikaze alapon sem fogom magamat hagyni.

Csodàlkozott kicsit. Azota is gyülölöm.


A mostani helyemen viszont olyan fejlödöképesek a vezetök hogy képesek az asszertiv kommunikaciora is. Es szarnyalhatok! A mostani helyem ezèrt becsülöm meg.

2020. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*biztos
2020. dec. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Degenerált pszichopata ember először is ne legyen főnök. Másodsorban nem nem fog működni és az ilyen vezetők alatt elég nagy a cserélődés is. Ki az aki ezt hosszú távon képes elviselni. Úgyhogy tipli a válasz. Ja meg ha nem a munkahelyi falak között menne a dolog még egy két k..a anyázás is lenne vagy po..án bacás.
2020. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan főnökkel is együtt tudok dolgozni, akit nem tisztelték, de azért az agresszív pszichopata vezető tényleg egy kicsit más kategória... Nyilván ilyen ember alatt senki se akar dolgozni.
2020. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3,4


A cégtulajdonosok többsége azért ilyen. Értem a kft-kre. Részvénytársaságoknál általában leváltják az ilyen barmokat a részvényesek de kft-nél kisistennek képzelik magukat ezek a barmok. Visszaélnek hatalmukkal teljes mértékben, megkeserítik az ember életét úgy, hogy vicsorítva tudja csak átvészelni a napot, de a megélhetésért még ezt is be kell vállalnia, mert máshol is jó eséllyel ez van.

2020. dec. 18. 15:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, fontos. Én is voltam ilyen helyen. Felmondtam. Először csak tisztelni nem tudtam, később bővült a lista.

Más korábbi dolgozóikat is megnyomorítottak.

2020. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobb tiplizni- ha biztosan lesz helyed.
2020. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jobb időben, megfelelő előkészítéssel tiplizni, mert előbb-utóbb úgyis megtalál téged.
2020. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt a főnököt lehet tisztelni aki úgy is viselkedik. A tiszteletért meg kell dolgozni, sajnos ez sok vezetőnek nem az erőssége. Elvárja mindössze csak azért h minimálisan bért emel. Csak hogy ez nem elég. Nem minden a pénz és van az a helyzet főnök és beosztott között amit már nem lehet megfizetni. Ezért kell váltani és minél előbb lelépni onnan. Persze el lehet küldeni a k..a anyjába meg összeveretni, stb agresszív megnyílvánulást tenni a vezető felé attól még alkalmatlan pszichopata marad, szóval az agyalás sem jó megoldas. Példa erre egy üzem ahol egy kisebb vezető kakaskodott időnként főleg a nőkkel, néha túl lőtt a célon szentűl hitte h mindenki tart tőle így ha épp rossz kedve volt elővette az embereket és baszogatta. Az egyik női kollégánál alaposan ráfázott🙂egy szép napon a nő férjének a barátai megvárták az üzemtől nem messze és elbántak vele annak rendje és módja szerint majd szépen felhívták a figyelmet arra h a jövőben ne történjen hasonló mert legközelebb nem ússza meg ennyivel. A vezető felmondott.🙂jó volt megtudni h létezik ilyen is. Mindenesetre jobb kihagyni az ilyen szitut es egyszerűen csendben tiplizni. Nyilvan aki emellé még bunko es cemet is az megerdemli.
2020. dec. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tipli
2020. dec. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!