Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Észrevettetek valamilyen...

Észrevettetek valamilyen változást ( magatokon vagy ismerőseiteken ) fizikai vagy szellemi mióta maszkot hordotok ?

Figyelt kérdés

Ha igen,miket?


Akik kötekedni akarnak ne írjanak.


2021. jan. 6. 15:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Többet szemezünk egy kollégámmal + naponta rám kacsint és mosolyog.

1 éve még rám se mert nézni. :)

2021. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Gyakrabban kap el a hányinger
2021. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha maszkot hordok nem igazán tudok koncentrálni. Ezért jó a home office.
2021. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Semmit, pedig asztmás vagyok. Elég nagy baj szerintem ha valakiben változást okoz egy vékony anyag viseléséből fakadó apró kellemetlenség.
2021. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Émelygés nekem is.
2021. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%

15:37-esnek: Milyen békává??? Gyíkká, ember, gyíkká!


"Gyakrabban kap el a hányinger" Hát, néha ki kéne mosni, vagy le kéne cserélni azt a maszkot, nem? És a fogmosás is fel van találva...


"Ha maszkot hordok nem igazán tudok koncentrálni. Ezért jó a home office." Ööö, biztos a maszk miatt van?


Igen. Bőrkeményedéses lett a fülem töve :(

2021. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
Igen cuncika, maszk nélkül 5-ször olyan jól tudok koncentrálni, de akard ám megmondani másnak hogy mit tapasztal. Honnan jöttél kis szívem, melyik országból írogatsz?
2021. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a meleg levegő miatt ami a maszk viselése következtében az arcomra csapódik, kipattogott, vörös lesz. De ha leveszem a maszkot, pár perc és elmúlik. A többieken meg a feszültséget tapasztalom. Mindenki sík ideg, ha tehetnék egymás torkát vágnák el.
2021. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
15%

7:

Nem, nem, ez nem egy hülye angol sorosista maszk, hogy gyíkká változtasson, hanem rendes magyar, ami békává változtatt.

2021. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elkezdtem pattanásosodni, pedig sosem volt rám jellemző. A kiszuszogott párától meg leolvad a szempillaspirálom. Nagyobb bajom sose legyen.
2021. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!