Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy kamu profil?

Florfi11 kérdése:

Honnan tudhatom hogy kamu profil?

Figyelt kérdés

Sziasztok az a lényeg hogy van itt ez a lány 1 hete beszélünk kb és nem is tűnne kamunak mert képeket posztol sok ismerőse van stb csak egyszerűen túl tökéletes nekem is küldd képeket privátban hívásoztunk is már hangja is rendben volt. 1 hét múlva elvileg talizunk csak nem tudom eldönteni hogy most csak hülye vagyok vagy tényleg igazi. A video hívást próbáltam de azt mondta elöbb talizni szeretne

Mi a véleményetek?



2021. jan. 6. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

"hívásoztunk"...facepalm.


néhány jelentéktelen éve azt még úgy mondták, hogy telefonáltunk...

2021. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

És az inteligens egyed a szóhasználatba köt bele.(1 esnek mondom)


Amúgy attól is függ hogy hány évesek vagytok és hogy ő követett be téged vagy te őt. Mert a ő téged, és látta hogy egy fiatal gyerek vagy, akkor simán lehet hogy egy pedo az. Forgalmas helyen találkozzatok.

2021. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2 év van köztünk nem gondolnám soknak én 18 vagyok ő 20 mutatott régi képet is magáról kiskorából meg mostanit szüleivel igazából azt mondta hogy azért nem szeretne videóhívást mert akkor elveszti az első tali varázsát szóval nem tudom

Déliben fogunk találkozni az elég forgalmas hely

2021. jan. 6. 17:16
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
maximum kiderül, hogy ronda srác, aki ügyesen tud lány hangon "hívásozni"...
2021. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mond hogy mi volt
2021. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyre jobban gyanakodok h kamu mert küldött egy fehérneműs képet amit a google kép kereső több oldalon is megtalált állítása szerint exének küldte és onnan került fel de nagyon gyanúsnak tűnik

Eddig ez a fejlemény

2021. jan. 7. 23:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hát na igen, ez már innen egyértelmű XD
2021. jan. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fogd meg a képeit tedd be google képkeresőbe, ha más képeit használja akkor máris kidobja, hogy ki az, ha nem ő.
2021. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8as vagyok bocsi nem olvastam, hogy már csináltál ilyet, viszont így eléggé gyanúsnak tűnik 😅😅 kérdezd meg a legjobb barátnője nevét keress rá facebookon és ha tényleg olyan jó barátnők, akkor lesz vele közös képe (talán) több ötletem nincs 😅
2021. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na lezárult a dolog ezek után mondtam neki hogy vagy mutassa meg magát videohívásban vagy küldjön egy képet úgy hogy egy lapot tart a kezében a nevével rajta. Egyiket se volt hajlandó megcsinálni csak vádaskodott hogy nem bízok benne....

Másnapra szó nélkül letiltott

Vigyázzatok ti is mert magam se tudom mi történt volna ha elmegyek a találkozóra ahogy azt sem tudom hogy kivel beszéltem 1 hétig

2021. jan. 9. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!