Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zaklat egy 19...

Titeket nem zaklat egy 19 éves fiú aki Eger mellet lakik, 184 cm magas, barna rövidebb haj és barna szeme van, imád motorozni és vezetni, na meg copy paste-ezni minden kommentelonek ugyanazt a szöveget?😂😂

Figyelt kérdés
Lehet hogy csokiisler és edes mézes fiatal tanítványa ?😮😮
2020. aug. 18. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Többször is megtalált már🤦🏻‍♀️😅
2020. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Engem édes mézessel hozott össze a sors anno többször.
2020. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Cefréske, mi?

De legalább tízszer elküldte a fenti sablont. Egyszer viszonylag többet beszéltem vele, de semmit nem veszítettem volna, ha rögtön tiltom.

2020. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de sose válaszolok neki.Kezdem sajnálni milyen régóta keres nőt.
2020. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Édes mézes nekem is írt már vagy 100 privàtot, meg volt egy csávó, aki megsértődött, hogy az első privàtjàra sem írtam vissza, és onnantól naponta írt nekem sértő üzeneteket. Tiltottam is.

Egyébként nem nagyon szoktam visszaírni, maximum akkor, ha valami szakmait kérdeznek privátban, de nem ismerekem itt, pláne nem olyannal aki azzal indít, hogy milyen autója van, meg hogy szeret vezetni 18-19 évesen. Valószínűleg megdolgozott minden egyes forintért az autóra, és nem apuci pici fia. Hát, köszönöm, az ilyeneket végképp kihagyom.

2020. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!