Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet veletek megértetn...

Hogyan lehet veletek megértetni bizonyos dolgokat?

Figyelt kérdés

Pl. , hogy ne szotyizzatok vahyis ne szemeteljetek a buszon, vagy fogjátok meg a kapaszkodót ha nincs ülőhely, vagy hordjatok maszkot ha ez a szabály, ne halgass zenét hangosan, ne szóval jelezd, hogy le akarsz szállni.


Buszsofőr leszek belátható időn belül , és valami trükköt keresek eme felsorolt dolgokra.


2021. jan. 8. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy, akinél a neveltetés ennyire félrecsúszott, annál nem fog hatni semmi sem.
2021. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert, szedj nyugtatót. Én csak utas vagyok, már 100 éve buszozok, egyes járatokon rosszabbak mint az állatok. Ha rájuk szól bárki, még nekik áll feljebb vagy úgy csinálja mint aki nem is hallja.
2021. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyetlen módja van.

Ásványviz,...nem érted?!?

Ázs-vány-víz! :)

2021. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Határozott fellépés a titka. Errefelé van egy buszsofőr hölgy, a múltkor pár "c" állampolgárt oltott le, mert tovább akartak utazni, mint a jegyük szólt. Még én is behúztam fülem-farkam, pedig kétszer akkora vagyok mint ő és semmi közöm nem volt az egészhez :-)
2021. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Mondd be h oldalra fekteted a buszt ugyhogy mindenki kapaszkodjon
2021. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Amint 2x előfordul,hogy kiabálva kérik hogy nyisd ki az ajtót "Mer' én jeleztem!",...el is fogod felejteni az efféle nevelő célzatú gondolataidat.
2021. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Buszsofor leszel, nem lelkipasztor ... ne akard mar nevelni a nepet, hanem figyelj a forgalomra.
2021. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van két vendégem, Arrivások. Masszív alkeszek :) Hát a szotyi meg a hangos zene lesz a legkisebb problémád, de egyébként határozott fellépés sokat segít. Talán a legfontosabb: ha majd elküldenek az anyádba, küldd vissza őket nyugodtan :D Így is, úgy is lesz rád panasz, akkor már legyen oka is.
2021. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, mint hinnéd: aki az utazásból önmagát kizáró módon kísérli meg az utazást, leszállítod a buszról. Előtte azért nem árt beszólni rádión, hogy mire készülsz.
2021. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#7 téged ha utazol mondjuk érdekel, hogy beül e Robi az A8-ba , de xy meg az S Mercibe, mindezt hangszóróból, üvöltve? Ha eltérő kultúra zenét szeretnék akkor beírom a yt-ba nem a buszon keresem efajta zajt.. vagy már megszoktátok? Túlnőnek a fejünkön , legyen már valami hangunk, ne csak tűrjünk.


Lexarom ha megkésel, nem érdekel ha megver én akkor sem fogom engedni, hogy zavarják a tisztességes embereket. És igen, zavar a szotyi mert én takarítom, az is amikor a radiátorba tömi bele.. ha elesik az én felelősségem , és nincs kamera, ha beszáll 10 ilyen egy elesik mert kártérítést akar akkor nekem ugrik a jogsim /munkám. Igenis rá kell szólni. Érdekes, hogy a saját kamera is tilos nem lehet fedélzeti kamerát használni mert : ?.


Ez a hátrányos helyzet :D.


Persze, ezt vállaltam, de nyugdíjba is mennék innét. Igaz 43 év, de gyorsan meglesz, ha 65 marad a nyugger korhatár.

2021. jan. 9. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!