Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem sikerül családot...

Ha nem sikerül családot alapítani és egyedül maradok minek sokáig élni, úgy értem, van értelme?

Figyelt kérdés

Megöregdni, betegeskedni egyedül, mindenféle öröm nélkül? Ha az embernek vannak gyerekei unokái családja az másabb.


Nagyon úgy fest hogy nem igazán lesz családom.


F/30


2021. jan. 10. 19:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt se értem hogy akarnád eltartani segélyből? Az a gyerek szenvedésre lenne ítélve. Mindenből nélkülözne.
2021. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 úgy, hogy majd az asszony dolgozik :D
2021. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

És miért gondolod azt, hogy semmi más nem lehet fontos az életedben, mint a gyerek? Nem lehet hobbid? Szenvedélyed? Karriered? Háziállatod? Nem utazhatsz? Nem szerezhetsz új készségeket?

Ha gyereked lenne, akkor mit csinálnál? Ülnél otthon és néznéd a gyereket 18 évig, aztán ő besokalna az állandó nyomulástól és lelépne, alig találkoznál vele, utána mi lenne életed hátralévő 20-30 évében?

2021. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi vagyunk a családod
2021. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról hogy milyen világban élne az a gyerek? Már teljesen elrontottunk mindent. Nem tudom, egyáltalán helyre lehet-e hozni. Én félnék beküldeni valakit ebbe a világba
2021. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy van! Megtalálhatod, hogy neked mi ad értelmet, világot járhatsz, tanulhatsz, önkénteskedhetsz, sportolhatsz, közösségekbe járhatsz, karriert építhetsz. Kívánom, hogy megtaláld hogy mi az amiben te örömet és értelmet találsz.
2023. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!