Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozod fel, ha...

Hogyan dolgozod fel, ha esélyed sincs egy saját lakásra/házra?

Figyelt kérdés

Ha elmennék albérletbe itthonról, akkor kb soha nem tudnék összegyűjteni elegendő pénzt még csak egy önerőhöz sem. Itthon lakva a lehető legtöbbet spórolva is minimum bő 10 év,mire egy önerőhöz össze tudom gyűjteni a pénzt. És ez még mindig csak egy kis lakás lenne, ami nem éppen alkalmas a családalapításhoz. Hasonló helyzetben lévők, ti hogyan dolgozzátok ezt fel, mihez kezdetek?

(Öröklésre nincs lehetőség)



2021. jan. 10. 20:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%
Felesleges naponta megkérdezned ezt. Nekem van lehetőségem, van is saját lakásom, mert dolgoztam és összegyűjtöttem a pénzt. mindenko előtt ott a lehetőség
2021. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
#1 honnan tudod,h az összes ilyen kérdést o teszi fel naponta? Kb az osszes középosztálybeli fiatal ugyanezzel a problémaval küzd
2021. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
35%
Bumm, akkor nem lesz saját lakásom. Albérletem lesz és ott élek majd boldogan. Nyugaton nem ennyire saját lakás maniasak az emberek, hidd el, boldogan élnek ők is
2021. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%

1.nem hiszem hogy naponta kérdezgeti.

sokak tesznek felhasonló krédést jelen esetben én is.

2021. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem eleve rossz a kérdés... Ne azt kérdezd, hogyan dolgozzuk fel, hanem hogyan oldjátok meg! Nyilván nem egyszerű. Van, aki pár évet lehúz külföldön és abból már összejön egy jó tőke. De ha jó vagy a nyelvekben, van nyelvvizsgád, itthon is vannak külföldi cégek, ahol jól lehet keresni. Sokaknak sajnos hitelt kell felvennie, ami nem a legjobb megoldás, ezért jól meg kell fontolni, kiválasztani a megfelelőt, ha arra adod a fejed.

Vagy ismerősöktől is kérhetsz kölcsön. Több lehetőség most nem jut eszembe, ezért ezek közül kell választani.

Igen, hosszú évek alatt lesz meg mindenkinek sajnos.

2021. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
9%
Fel lehet ismerni, hogy ő irja. Ugyanazokat a sablonokat használja. Uncsi. Fura, nekem az összes vekem egykorú ismerősöm ugyanúgy halad előre az életben, a legtöbbnek van saját lakasa,pedig még 30 se vagyok. Abba kéne hagyni a hisztit
2021. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
19%
csatlakozom 1,6-hoz, tényleg ugyanaz írja az összes ilyen rinyát.
2021. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
28%

Sehogy! Teszek ért, hogy legyen más lehetőségem is.


#2"Kb az osszes középosztálybeli fiatal ugyanezzel a problémaval küzd"


Akinek nincs pénze lakásra, hónapról-hónapra él.. az nem középosztály, sőt, a középosztály közelében sincs.

2021. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy hány éves vagy, hogy már elvesztetted az ambíciódat?
2021. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
41%
Szigetszentmiklós-Lakihegy, a Rákóczi út mellett a gát túloldalán. 600.000-4 millióig vannak a családiházak. Miért kell egyből 20-40 milliókban gondolkodni? Sima személyi kölcsönnel akár 2 napon belül megtudod vásárolni.
2021. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!