Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek az...

Csak engem idegesítenek az olyan emberek, mint a kérdező az alábbi linken?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1089..


Az ilyen hozzászólások akasztanak ki a legjobban:


"Akkor ha egy felnőtt emberek lefekszik egy 20 éves gyereknek az nem pedofil szerinted? Mert ha így gondolod akkor te sem vagy épelméjű..."


Elég szomurú, hogy az ilyenek pár év múlva szavazhatnak, autót vezethetnek, ha nem tehetik meg már most is...


2021. jan. 11. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Engem az idegesít, hogy egyesek képesek felizgulni másokra, akik kb a gyerekeik lehetnének. Nem a kort kell nézni, hanem a korkülönbséget. És van azért abban egy nagy adag pedofil hajlam, aki képes nyáladzani nála 20 évvel fiatalabbakra, ha tetszik ez egyeseknek, ha nem.
2021. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak téged. De ez a kérdező tényleg olyan szinten kretén volt, ami még ezen az oldalon is ritkaságszámba megy.

@1 Ja, a negyven-ötven éves férfiak biztos a korukbeli, már általában szottyadt nőkre élveznek magányos éjszakáikon, véletlenül sem a húsz-harminc évesekre... És ez teljesen normális.

2021. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
2: Nem, nem az:'D Normális ember nem izgul a gyereke korosztályára. Meg az apjáéra sem. Baj van a fejekben, úgy látszik. Az persze senkit sem érdekel, hogy normális ember szemében ha ilyenek nyomulnak rá, mennyire hányingerkeltő és aberrált tud lenni.
2021. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Ühümm. Neked nem normális, nekem igen. Sőt, én inkább azt nem tartom normálisnak, ha egy bármilyen korú, nemzőképes férfi egyáltalán nem érdeklődik a társadalmi szempontból már elfogadottnak számítóan idős,

fiatal nők iránt. Nem azt mondom, hogy feltétlenül párkapcsolatot szeretne velük, mielőtt valami kretén félreértené, lehetséges szexuális vonzalomról van szó. És ez nem csak az összes általam ismert ember számára teljes mértékben normális, hanem evolúciós szempontból is.

2021. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
A pedofilok is normálisnak érzik, hogy gyerekek képeire recskáznak és fogatlan babák kis szájába akarják beleverni gondolatban... :)
2021. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen lényegtelen, hogy ki mit érez normálisnak.

A pedók evolúciós értelemben SEM normálisak, akikről én írok, azok viszont igen, de emellett a társadalomban is teljesen normális, sőt, ezen kretén válaszadó előtt még senkitől sem hallottam, hogy megkérdőjelezte volna.

2021. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja, fiatal nők alatt a húsz-harmincas korosztályt értem, értelemszerűen.
2021. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Igazi kakas nem foglalkozik a ven tyukokkal :)
2021. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Macron tanito nenije is elkapta a kisdiakot :))) A ven szipirtyo!
2021. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!