Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gyanakszom, hogy az...

Nagyon gyanakszom, hogy az egyik kérdező komolyan fontolgatja az öngyilkosság lehetőségét(nem ezzel kapcsolatban kérdezett) Van ilyenkor bármi, amit tudok tenni, azon kívül, hogy írok neki?

Figyelt kérdés
Ti mit csinálnátok?! tényleg aggódom

2020. aug. 12. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos a privát üzeneten kívül tényleg nincs más. Viszont olyanokat, hogy "ne legyél öngyilkos, biztos van miért élned" hagyd ki, mert már mindenki ezt mondogatja és sértőnek is hangozhat.
2020. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Abszolút egyetértek.

Van bármi ötleted, hogy hogy érdemes az ilyemsit?! Én csak egy sima "helló, hogy vagy, minden oké?" -ra gondoltam, de nyilván ez is nagyon basic, ha tudsz még valamit, hálás lennék

2020. aug. 12. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Első vagyok


Szerintem kérdezd meg tőle ezt, vagy azt, hogy szeretne-e beszélni róla. Amennyiben az utóbbira nemet mond, ne erőltesd. Ha igent mond, hallgasd meg és próbáld meg neki elmondani a véleményed a történetéről, viszont nagyon ügyelj rá, hogy ne írj neki sértőt. Próbálj vele beszélgetni, hátha sikerül valamennyire összebarátkozni vele, és talán beszél neked a későbbiekben is a problémáiról.

2020. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek és lehet hogy furcsa is sőt. De sokszor segít ha egyszerűen 'rátöröd' az ajtót. Nem kertelsz, elmondod mit érzel, miért gondolod ezt. Írj és kész.
2020. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!