Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néha ti is érzitek ezt?

Néha ti is érzitek ezt?

Figyelt kérdés

Az hogy hétfőtől péntekig csak dolgoztok napi 8 órát, alig várjátok hogy leteljen a munkaidő, egy olyan munkahelyen ahol hol szerettek dolgozni, hol nem. Célja ennek az egésznek nincs, csak létfenntartásra jó. Már pénteken rosszul vagytok a gondolattól, hogy vasárnap utàn megint kezdődik a mókuskerék előlről.

Hogyan lehet ezt feldolgozni vagy váltaztatni rajta?


2021. jan. 11. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

El kell kezdeni állást keresni, de úgy, hogy azt is mérd fel, mi kellene ahhoz, hogy ne így érezd.

Én pl. most állást keresek munka mellett. Az egyik szempontom, hogy közelebbi munkahelyet keresek a mostaninál, hogy kevesebbet kelljen munka miatt utaznom. Tudom, hogy más többet is utazik, de én nyűgnek érzem a napi 1,5-2 órát.

2021. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem ezt, szeretem a munkámat, mindig előrébb visznek a kisebb-nagyobb kihívások, és amikor megoldok egyet, elégedetten dőlök hátra. Másrészt én "maszekolok" is, általában hétköznap és hétvégén is. Hétköznap hazaérek 4 után melóból, és keződik a meló :D

Sokszor pörgősebb a hétvége, mint a standard hétköznap. Nekem ezért nincs ez a "kezdődik a mókuskerék" érzésem, mert be se fejezem :)

De ez így jó nekem, szeretem.

2021. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen én is agyalok ezerrel... Nincs családom, párom, mert (részben azért, mert) lehetetlenségnek tartom azt, hogy boldogan éljek valaki mellett anélkül, hogy állandóan a holnapon gondolkodjak, hogy mit-hogyan-mi módon kell megtenni a dógozóban. A FőMajom is munkalapú társadalomról karattyol, a nép is állandóan egymást b*tatja, hogy "Mennyéééé dóóógozni!!!".

Többen azt mondják, hogy a vállalkozás a jó, mert ott a magad ura vagy. Lehet, hogy igazuk van...

2021. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg kell szüntetni minden kapcsolatot ezzel a materialista világgal. Én pont ezen vagyok.
2021. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!