Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak a nőknek fizetnek...

Miért csak a nőknek fizetnek a szexért?

Figyelt kérdés
A rosszlányokon a hirdetők 90% nő,elenyészőek a férfi hirdetők.
2021. jan. 12. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Mert a nőknek mindig akad valaki, aki megkettyinti őket.
2021. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Mert kevés férfi vállalja, hogy seggbekúrják.


Ezeket a szolgáltatásokat férfiak szokták igénybe venni, tudod

2021. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Mert még a legrusnyább nő is talál valakit, aki megdugja ingyen.
2021. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak nekik fizetnek, de azért van sokkal több ilyen nő, mert rájuk jóval nagyobb a kereslet. Amúgy meg az oldal nevében is benne van, hogy lányok, ezek után az a meglepő, hogy férfiak is vannak fent.
2021. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Ha találnék egy olyan izmos, helyes pasit akit kinézetre egyből megkívánnék, én fizetnék. Sőt volt egy idő mikor kerestem is ilyen pasit, de a legtöbb ilyen hírdetős pasinak a fotón vagy csak a farka van, vagy rohadt rusnya.

Mellesleg én is felháborodtam, hogy milyen kevés a kínálat.

2021. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
5. Hát akkor nem lehetsz valaami szépség, ha nő létedre nem találsz jó pasit, aki megdugna!
2021. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ, hogy biológiai vagy társadalmi nemű nőkre gondolsz (vagy mindkettőre). Ha azt nézzük, akkor a transznemű nőknek is fizetnek. Az ő biológiai nemük pedig férfi, szóval ha ilyen szempontból nézzük a kérdésedet, akkor nem csak nőknek fizetnek, de mégis.


Vannak amúgy heteró / meleg férfiak is, nyilván sokkal kevesebb arányban a rosszlányokon, szerintem köztük is vannak népszerűbbek, akiket azért elég gyakran megkeresnek. Bár nem hiszem, hogy ez egy vonzó szakma lehet.

2021. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
6-os a férjemmel kerestünk 3.nak egy pasit. Nem olyan kell akit valami "sarkon" szedek össze. Szerintem a kinézetemmel nincs gond, de én szeretem megnézni rendesen mit veszek...
2021. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

Én is ismerek olyan nőt a ki fizetett pasinak.

Ezen is ki akadtam, de azon jobban, hogy ezt el is mesélte.

2021. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem csak nekik fizetnek, nekem is akartak már hasonlóért fiúként (nem vállaltam), amúgy meg rosszlányokon miért várod, hogy legyenek fiúk? :D
2021. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!