Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi változott ennyire oltási...

Mi változott ennyire oltási hajlandóság terén?

Figyelt kérdés
Pár hete 10ből 9 ember ellenkezett, hogy "őt biztos nem oltják be, ennyi idő alatt nem lehet megbízható oltást kifejleszteni, mi lesz ha pár év múlva lesz baj belőle" stb.... Azt vettem észre pár napja, hogy ez mintha kezdene változni, ma reggel pl. a Telexen már egyre több olyan hozzászólást olvastam, hogy várják az oltást és "aki nem akar oltatni járjon csak maszkban vagy adja nekem az ő részét, előbb leszek beoltva". Ti hogy álltok a témához? Csak kíváncsi vagyok, próbálok objektíven a témához állni.
2021. jan. 13. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Azóta megtudták a Facebookról, hogy a vakcinában vannak az iskolai kirándulások, a puszik és ölelések.
2021. jan. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem változik, csak sokan tolják a propagandát. Sokan csak azért oltatják be magukat, mert " ajánlott".
2021. jan. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Mert most más mond a hírek te meg elhiszed meg a többi is .
2021. jan. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Sokaknak már az elég motiváció volt, hogy nem haltak meg tömegesen azonnal/növesztettek extra végtagokat/lettek súlyosan betegek azok, akiket már beoltottak.
2021. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Hát csak hosszútávon se legyen semmi szövődmény.:)
2021. jan. 13. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Hosszútávon magának a betegségnek is lehet szövődménye, az nem probléma?
2021. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 De vegülis az is probléma.:)
2021. jan. 15. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!