Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Politikai nézetetek és Covid-1...

Politikai nézetetek és Covid-19 oltási hajlandóságotok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 14:12
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok, oltatni fogok
Fideszes vagyok, nem fogok oltatni
Mi Hazánk szimpatizáns vagyok, oltatni fogok
Mi Hazánk szimpatizáns vagyok, nem fogok oltatni
Egyéb, oltatni fogok
Egyéb, nem fogok oltatni
Nem vagyok egyik párt szimpatizánsa sem, oltatni fogok
Nem vagyok egiyk párt szimpatizánsa sem, nem fogok oltatni
59 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Én 2027-ben fogok oltatni,addigra már kiderül hogy van-e hosszabb távú mellékhatása.És lehet hogy addigra lesz Nemzeti Oltóanyagközpont is,ahol Nemzeti Oltóanyagot adnak be.
2021. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Momentumos vagyok. Normál esetben nem oltatnék, de valószínűleg nem hogy utazáshoz, de még moziba vagy a fodrászhoz is oltási könyvet fognak kérni, úgyhogy kénytelen leszek.
2021. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem politizalok eppen ezert nem erdekel se a jobb, sem a bal oldal. Beoltattni magam a virus ellen fogom es nem azert mert valamiben is hatna ram a kozhangulat avagy hiszteria. Kis hulyegyerekek aggodnak csak a szuri miatt, mert felnek a tutol ... buta ember szeret ellenkezni ... de a tobbi normalisabbja be fogja oltattni magat, ebben biztos vagyok.
2021. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

"Kis hulyegyerekek aggodnak csak a szuri miatt, mert felnek a tutol ... buta ember szeret ellenkezni ... de a tobbi normalisabbja be fogja oltattni magat, ebben biztos vagyok."


- Nem tudják meddig ad védettséget

- Nem tudnak semmit a hosszútávú mellékhatásokról

- Szlávik most mondta, hogy a különböző korcsoportoknak és az allergiásoknak is más-más oltást kéne beadni, de mivel ez van csak, ez lesz beadva mindenkinek.


Igen, a tűtől fél mindenki..

2021. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

3)Azt lehagytad hogy:éljen a kísérleti szer!Boldog vagyok hogy részt vehetek az emberkísérletben!

Kár hogy a hülyegyerekezés mellett már nem maradt energiád leírni ezeket de sebaj,én pótoltam helyetted.Azért vagyok itt hogy kijavítsam a hozzád hasonlókat.

2021. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

- Nem tudják meddig ad védettséget


Ez mit jelent? Lehet kesobb kapsz meg szurit ha nem eleg egy.


- Nem tudnak semmit a hosszútávú mellékhatásokról


Vakcinaknak nincs hosszutavu mellekhatasa. A vakcina a covid feherjetuskejet tartalmazza, ami kivaltja a szervezet sajat vedekezeset ... nem egy valamilyen vegyianyagot nyomnak beled mint egy gyogyszernel ... annak vannak hosszutavu mellekhatasai.


- Szlávik most mondta, hogy a különböző korcsoportoknak és az allergiásoknak is más-más oltást kéne beadni, de mivel ez van csak, ez lesz beadva mindenkinek.


Nincs meg annyi vakcina, hogy tomeges oltasra lenne lehetoseg ... mire tomegesse valik az oltas, valoszinu lesz mar valasztek is.


Igen, a tűtől fél mindenki..


Nem mindenki, csak a fiatalok ... idosebbek mar hozzaszoktak, hogy neha megszurjak az embert.

2021. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Moncef Slaoui,a Fehér Ház vakcinaprogramjának vezetője szerint még nem tisztázottak a vakcina hosszútávú mellékhatásai.
2021. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

Én pont azért lettem Mi Hazánk szimpatizáns mert ők az egyetlen párt ami kiáll amellett hogy ne legyen az oltás kötelező és senkit ne diszkriminialhassanak azért mert nem adatják be. Régebben utaltam őket de ez megér annyit hogy ők legyenek a kedvenc pártom.



És nem fogom magam Beoltatni, nem érdekel mások véleménye.

Nevezzetek aminek akartok (konteos, fél a szuritol, hülye stb) engem nem izgat, én elvagyok oltás nélkül is, eddig is elvoltam.



Már oroszul is elkezdtem tanulni hogy ha dolgozni sem lehet majd nélküle akkor egyszerűen elköltözzek Fehéroroszországba.


És mellesleg megjegyzés mert szerették ezzel dobálózni, nem nem félek a tűtől és sohasem is féltem.

2021. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
A hatos egy mindent is tudó nyugdíjas, neki hiába próbálod elmagyarázni.
2021. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

A vakcina hosszútávú mellékhatása, hogy csökkenti az oltásellenességet, miután látod, hogy semmi bajod nem lesz tőle, és az oltásrettegők ettől félnek a legjobban.


pár hónapja még volt egy "járványrealista" nevű csoport, ami azt hirdette, hogy nem veszélyes a covid, senki se kapja el, nem is ismernek senkit, aki elkapta, nincs is ilyen betegség. Mostanra ők eltűntek, átvedlettek oltásrettegővé, már nyilván mikor már százezrek estek át rajta és belehaltak több mint tízezren nehéz lenen azt mondani, hogy "nincs ilyen járvány". most átnyergeltek oltástagadóvá.

2021. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!