Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik az olcsóbb megoldás,...

Melyik az olcsóbb megoldás, ha wc-papírral törlöm ki a fenekem, vagy ha kimosom zuhanyrózsával és meleg vízzel?

Figyelt kérdés
A WC-papír elég drága, és sok elmegy. Hetente min. egy 4-es csomag. Vízzel olcsóbb? Csak az meg undi. Spórolni szeretnék.
2021. jan. 13. 14:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Hogy te mennyire gusztustalan vagy ! Fújj ! Remélem nincs lakótársad...
2021. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
És beleengeded a szart a fürdőkádba ???? Hányom kell !! Hogy lehet valaki ennyire proli paraszt???
2021. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már szereltess be a retyó mellé egy bidét.
2021. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy eléggé megosztó kérdés. Vannak népek, ahol nem igazán divat a papír, ők mossák, és ugye a bidé is erre való, csak nálunk nem annyira elterjedt.

Én úgy vagyok vele, hogy akinek a tisztaság érzéséhez hozzátartozik, hogy nem elég neki a papír, és gyorsan tisztára mossa vagy öblíti magát, azzal nincs semmi baj. Csak tisztán kell otthagyni a kádat. A gyerekek pelenkáit is mosták régen, amíg nem voltak eldobhatók, akkor ez természetes volt.

2021. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én WC papírral kitörlöm, aztán zuhanynál megmosakodom alulról. Nem olyan drága a wc papír, de amúgy hogyan fogy el egy embernek egy hét alatt egy 4-es csomag? Nekem kb. 1-1.5 guriga szokott elfogyni, pedig itthonról dolgozom és még pisilés után is megtörlöm a brét. :D

Ja amúgy egy tipp: Ha szőrteleníted a segged, akkor kevesebb papír is elég lesz és könnyebb tisztán tartani. :D

2021. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%

Ennyire ne légy már smucik paraszt...

A WC papírra minimum költsél! Mi az hogy drága heti egy 4-es csomag, hát ilyet hallván majd kiugrok az erkélyről...

Értem én hogy vannak emberek szorultabb anyagi téren de most tényleg, ne a WC papíron spórolj már... Szánalmas.

2021. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Sok dolgon lehet spórolni, a WC-papír ne legyen már az.


Amúgy meg ha WC-papírt veszel, akkor mindenképp jó minőségűt (több rétegűt) válassz! Igaz, hogy a vékony olcsóbb, de sokkal többet használsz el belőle alkalmakként, és így drágábban jössz ki. Egy jó minőségűből elég 2 kocka.

2021. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem moha.
2021. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
3 kagyló
2021. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
7-es! 2 kocka? Te normális vagy? Kb. 100_szer kell körbetekernem a kezemen, és van hogy még úgy is beleszakad/átszakad! És tiszta szar lesz a kezem is mindig!
2021. jan. 13. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!