Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik az olcsóbb megoldás,...

Melyik az olcsóbb megoldás, ha wc-papírral törlöm ki a fenekem, vagy ha kimosom zuhanyrózsával és meleg vízzel?

Figyelt kérdés
A WC-papír elég drága, és sok elmegy. Hetente min. egy 4-es csomag. Vízzel olcsóbb? Csak az meg undi. Spórolni szeretnék.
2021. jan. 13. 14:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
*10-szer
2021. jan. 13. 15:36
 12/22 anonim ***** válasza:
73%

A meggazdagodas titka:

Sporolj rendesen,

hagyd ugy teljesen!

2021. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%

#7 vagyok, leírom lassabban, hogy megértsd.


A vastagabb papír nem ázik át annyira, mint az olcsó szar, amit veszel. Azt körbe is kell tekerni, hogy ne legyél bélsaras. A jó minőségűt nem kell körbetekerni, nem lesz olyan a kezed.

2021. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13-as, lassan írom, hogy megértsd! 2 db "kocka" még a legdrágábból is kb annyira elég, hogy egy- két szőrszálról lerántsa a bélsarat! Ráadásul én 3-4-szer is áttörlöm, amíg valóban tiszta papírt nem látok, nem úgy van az, mint nálad, hogy egyszer végighúzom, és kész!
2021. jan. 13. 15:47
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenét ürítesz, gépolajat?


Mármint komolyan, ha ennyire ragadós vagy nemtom, akkor lehet az étrendeden kéne változtatni. Mit szoktál enni? Beviszel elég rostot?

2021. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%
Sokkal kevesebb száraz WC papírt használok, amióta nedves WC papírt is használok, és már létezik olyan is ezekből, ami lebomlik, szóval nyugodtan lehúzható a WC-n. Szárazból 3 rétegűt veszek és olyat, aminek a közepe vékony, lehet, hogy megvenni többe kerül, de ritkábban kell vásárolni belőle, több van a tekercsen, és a 3 réteg miatt kevesebbet kell használni, mint a vékonyabbakból. Próbáld ki. Ha nem jön be, még mindig tusolhatsz, igaz, csak otthon, de a munkahelyen meg nyilvános WC-n úgysem te veszed meg a WC-papírt.
2021. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Vagy mi lenne, ha a munkahelyről ellopnám a wc-papírt? Ott ilyen nagy ipari tekercs van, bár elég vékony, silány minőségű lapokból áll.
2021. jan. 13. 17:47
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kirúgnak. :-D
2021. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért érdekes kérdés, mert valakinek nem marad más, mint a mosás. Én beteg vagyok. Ha muszáj, és nincs más opció, akkor törlöm. De utána ömlik a vér. Elegem is van már belőle, de nem olyan a probléma, ami csettintésre múlik. Szóval lehet másnak undorító, nekem nincs más opció.
2021. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van, akinek nincs más megoldás, a kérdező viszont csak spórolni akar ezen, pedig ezzel nem nyerne sokat.
2021. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!