Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Támogatnátok a nagykorúság 24...

Támogatnátok a nagykorúság 24 éves korra való emelését?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nem rég több cikket is olvastam erről hogy manapság kitolódi a gyerekkor és Brit tudósok kutatásai alapján 24 éves korra kellene emelni a nagykorúságot. A cikkek régebbiek például a 444-en már 2 éves csak most néztem utána az ilyen cikkeknek mert pont egy ilyen cikket dobott fel a hírek közt a Google. Ha valaki betudná linkelni a 444-es cikket az jó lenne akkor a válaszolók is eltudnák olvasni. Mondjuk szerintem a 24 év kicsit túlzás de érdekel más emberek véleménye!

2021. jan. 14. 19:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
minden kamudnál jössz egy-két másik regeddel bevédeni magad. mert amúgy nincs még egy ilyen nyomorult mint te, hogy eddig kb 200 kérdést írtál ki arról különböző fiókokból, hogy dicsőítsd a lumpen semmirekellő életmódodat, és leszóld a normális emberek normális életét.
2021. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
21-es ez most nekem szól? Én egy cikk alapján tettem fel egy kérdést a nagykorúsággal kapcsolatban. Nem tudom ettől miért vagyok lumpen semmire kellő.
2021. jan. 14. 21:32
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
12-es nem a kérdező, de a 17-es igen. Egy darab vesszőt nem tett az egész okádmányba, ahogy kérdés kifejtésébe se.
2021. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondolsz, te agytröszt, hogy ha valaki 24 év alatt terhes lenne, akkor annak a gyereknek a nagyszülő lenne a gyámja, vagy ki a kisfszom?


Állj már le a hülyeségeddel. Este elalvás előtt álmodozz a 24 éves felnőttekről. Nem lesz ez valóság soha.

2021. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
23-as egyikük sem én. Én egy kérdést tettem fel aminek az alapja egy aztán több netes cikk volt amikkel még csak nem is értek igazán egyet.
2021. jan. 14. 22:30
 26/30 anonim ***** válasza:
3%
24-es de ez így helyes. Egyébként de valóság lesz amin nem változtat az hogy a gyakori kérdéseken ez nem túl népszerű vélemény.
2021. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Na, 26-os is te vagy.


Te ostoba.

2021. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Nem, azért az elég nagy túlzás lenne. 23 évesen is a szülőtől függeni, az elég rossz. Valaki 23 évesen gyereket vállal már (szülői szerepre is érett), vagy dolgozik minden akadály nélkül. Meg ebben az életkorban még ne lehessen leválni a szülőkről, azoknak se, akiknek menne?
2021. jan. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagy Sandor 15 evesen csatat vezetett, pffff....
2021. jan. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem jó lenne. Az emberek nagyja nem képes a kritikus gondolkodásra, beleérző képesságe sehol, önismerete még annyira sehol. Ezeket kéne oktatni a suliban főleg. Pszichológiát, filozófiát, már ovis kortól. És ehhez tartozna hogy tesztek döntenének el mindent. Nem lehetne politikus egy önző, önismeret nulla ember, csak nagyon jó, élettapasztalt, bölcs emberek. Én pszuchológiai teszthez kötném a nagykorúságot, szavazási jogot meg végkép. De ha már fos és szar között lehet csak választani, akkor a kevésbé rosszabbat választom, ami egyértelmű igen, legyen 24 18 helyett. Egy átlagos 24 éves még kb sehol sincs az életbe. Azt hiszi, mert anyagilag a rendszer része, akkor már jó. Egy 18 éves az még kamasz. Felelősség 0.
2021. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!