Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vennél egy 7...

Milyen ajándékot vennél egy 7 éves kislánynak?

Figyelt kérdés

Remélem sok kislányos anyuka ír, miket szeret az ilyen korú kislánya. Vennék némi apróságot, nem alkalomra, csak úgy. Német nyelvterületre, szóval azt gondoltam a Müllerben néznék szét:)


Előre is köszi mindenkinek a segítséget;)


2021. jan. 15. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
"Fess a számok után" - a játékosztályon keresd, én felnőttként is szeretem :D Vannak gyerek nehézségűek, a végeredmény nagyon látványos, és nagyon egyszerű, kreatív. Esetleg Barbie babát vennék vagy valami csajos dolgot.
2021. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném az adott kislány anyukáját, hogy mit szeret az ő kislánya.
2021. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
52%

Kifestot, lanyos kistaskat, kedvenc mesejerol etkezoszettet, torolkozot, agynemuszettet, kedvenc allatarol pluss, szobamamusz, ruha, konyv, aranyos ejjelilampa, stb.

Rengeteg lehetoseg van, ha az anyukajabal megbedzeled, vagy akarsz jarsz a szobajaban, ismered ot.

2021. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Nemrég lett 7 éves a lányom, ő karácsonyra aquabeads kezdőszettek kapott, régóta mondogatta, hogy azt szeretne
2021. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

Én a helyedben el vinném őt egy kicsit kirándulni,időt töltenék el vele,még több szeretetet adnék neki,beszélgetnék vele,tortát csinálnák vele,szerintem itt a legfontosabb a közös élmények.


22F

2021. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!