Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én utálom,hogy a csapból...

Csak én utálom,hogy a csapból is ez folyik?

Figyelt kérdés
"Az élet rossz,ez van" és ehhez hasonlók.
2021. jan. 17. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Én már rég figyelmen kívül hagyom az ilyen megjegyzéseket.


Az élet nem rossz, mindenki saját életének a kovácsa. Mindenki tettei után vállalja a következményeket, mivel ez az ő felelőssége.

2021. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Miért, mert jó?

Munkanélküliség, pénztelenség van. Én most vagyok a 20-as éveim közepén, és azt kell mondanom, hogy egyre nehezebb az életem.


Hónapok óta nem találok munkát, csoda, hogy nem raknak ki az albérletemből, mert ebben a hónapban nem fizettem.


Mi a jó? Minek kéne örülni? Hogy bármikor mehetek utcára? Haza se mehetek, mert nincs "haza"...

2021. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Aki állandóan panaszkodik, kritizál, másokat szid, az csak lehúz, elrontja az ember kedvét. Erre pedig semmi szükség nincs, meg kell velük szakítani a kapcsolatot.
2021. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Ha neked még jutott a jóból, örülj neki, az utolsók között vagy.
2021. jan. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
3-as így van, szemellenzőt kell húzni, és elfordulni a rossztól, mintha nem is létezne, nehogy már beszennyezzék a jólétünket.
2021. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%

#5

"Nem az számít, hogy mekkorát ütsz, hanem az, hogy mennyi ütést állsz ki, amikor talpon kell maradni, hogy mennyit bírsz, amikor folytatni kell.

A különbség a hős és a gyáva között, hogy a hős hajlandó küzdeni, hajlandó mindent kockára tenni."

Rocky film


"A világ nem csak napfény és szivárvány. Ez egy kegyetlen, undok hely. És bármilyen tökös srác vagy, térdre kényszerítenek, ha hagyod, és soha nem engednek felállni. Senki nem tud olyan nagyot ütni, mint az élet. De nem az számít, mekkorát ütsz, hanem hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni. Bírni kell a pofont, és muszáj menni tovább. Csak így lehet győzni! Ha tudod, hogy mit érsz, menj, és küzdj meg azért, ami jár, és közben viseld el a pofonokat!"

Rocky Balboa film


Minden csak hozzáállás, akart, erő és kitartás kérdése. De a magadfajták csak sírni tudnak, küzdeni nem. Ezért nem is érdemeltek mást, csak szenvedést és nyomort.

2021. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

5

Mert szerinted van értelme siránkozó, kritizáló emberekre időt pazarolni csak mert nem hajlandóak megemelni a sggüket és tanulni, dolgozni vagy változtatni a nyamvadt életükön és emiatt vergődnek és mindenkire irigyek? Hát szerintem rohadtul nincs. Teszem a saját dolgom, tegye azt más is, vagy vergődjön egyedül le$zarom, nem vagyok máltai szeretetszolgálat meg sírópárna.

2021. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

#7:

Nem csak abból fakadhat valakinek a negatívitása, hogy nem tanul vagy nem dolgozik. Vannak mérgező szülők is, arról pedig nem a gyerek tehet, hogy egy ilyenbe születik és tönkre teszik. Nagyon megy a mindenről te tehetsz szöveg mindenhol, de általában azok az emberek mondják, akiknek sosem voltak komolyabb problémáik. Akik sosem találták magukat egy olyan helyzetben, amiből egyszerűen nem tudnak kijönni, mert minden próbálkozásuk kudarcba fullad. Abból az álomból pedig jó lenne felébredni végre, hogy amúgy minden csili vili a világban és mindenki kedves meg segítőkész, ezért csak is te ronthattad el, ha nem valami nem okés.

2021. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

#8

Oké, valaki sz..r családba születik, és? 18 év fölött felnőtt az ember, amikor is ő maga dönt a saját életéről. Ha olyan h..lye és értelmileg visszamaradott, hogy nem ismeri fel, hogy milyen rossz mintákat kapott és ezeket viszi tovább, az ő döntése, ő felelőssége. Erről már nem a szülők fognak tenni. Felnőtt gondolkodó ember lévén lássuk már be a hibáinkat, vállaljunk felelősséget saját életünkért. Pl. 25 évesen nem a szüleid tehetnek arról, hogy te ott tartasz jelenleg, ahol. Nem az ő hibájuk, hogy ilyen pesszimista negatív vagy! Te magaddal csinálod ezt.

2021. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom miből szűrted le, hogy pesszimista, negatív vagyok. Egy adott szituációt hoztam fel példának, magamról egy szót nem írtam.


Mérgező családról nem sokat tudsz, valamint szóba jöhet a csonka család is. Amikor az egyik szülő nincs jelen, például az apa, akkor az apa minta teljesen kiesik, nem lesz, aki megtanítsa azokra a dolgora és úgy, ahogy arra egy apa képes lenne. Ezt utólag hogy pótolod? Keresel magadnak egy apát, miután már felnőttél és minden kimaradt? A mérgező család pedig olyan sebeket ejthet rajtad, ami által nem egy átlag ember leszel, hanem egy sebzett. Ha egy madárt meglőnek, leesik és képtelen többé repülni, ezért elpusztul, az az ő hibája? Érdekes logika.

2021. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!