Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az a Balázska akit kb...

Ki az a Balázska akit kb minden iskolábal kapcsolatos kérdéshez odaírnak, mintha a kérdező lenne "Balázska"?

Figyelt kérdés

Megmertem kérdezni, hogy mit kell tenni, ha egy tanár nem elérhető, pedig órát kéne tartania (direkt nem akar, inkább feladatot ad és napokra eltűnik), mert már elég fura, hogy hetek óta a könyvből bogarásszuk ki vajon mit kell kezdeni a feladatokkal és tutorial-t nézünk a neten hozzá.


És egyből elkezdtek dobálózni, hogy "Szép történet balázska" "máskor jobbat találj ki balázska" balázska így balázska úgy. Elég szomorú és egyben bántó is, mert reménykedtem abban, hogy ott ahol kérdéseket lehet feltenni jószerivel nem lehet, mert a kommentelők "megtiltják"


Ki ő???

Hiába írom be a googleba se nem dob ki értelmes egyértelmű tartalmat.


2021. jan. 18. 19:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Balázska szerintem a gyakori Karen-je, vagyis gondolom azokra mondják, akik sokszor kérdeznek nagy baromságokat. Mondjuk lehet egy személy is, nem tudom.
2022. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
87%
"Balázska" egy gyakoris troll, aki a munka és az iskola témaköröknél nagyon aktív, általában a kérdésének a passzív-agresszív stílusáról meg lehet állapítani, hogy ő a kérdés kiírója. Nem mellesleg, azok, akik jószándékúak és tényleg segítő jellegű válaszokat adnak, azoknak passzív-agresszív privát üzenetet küld
2022. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!