Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az a Balázska akit kb...

Ki az a Balázska akit kb minden iskolábal kapcsolatos kérdéshez odaírnak, mintha a kérdező lenne "Balázska"?

Figyelt kérdés

Megmertem kérdezni, hogy mit kell tenni, ha egy tanár nem elérhető, pedig órát kéne tartania (direkt nem akar, inkább feladatot ad és napokra eltűnik), mert már elég fura, hogy hetek óta a könyvből bogarásszuk ki vajon mit kell kezdeni a feladatokkal és tutorial-t nézünk a neten hozzá.


És egyből elkezdtek dobálózni, hogy "Szép történet balázska" "máskor jobbat találj ki balázska" balázska így balázska úgy. Elég szomorú és egyben bántó is, mert reménykedtem abban, hogy ott ahol kérdéseket lehet feltenni jószerivel nem lehet, mert a kommentelők "megtiltják"


Ki ő???

Hiába írom be a googleba se nem dob ki értelmes egyértelmű tartalmat.


2021. jan. 18. 19:34
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Végignéztem pár kategórián belül az első 6-10 kérdést és basszus szerencsétleneket szétszivatják. Bárkinek bármi gondja, baja volt, Balázska kussolj már, Balázska ásd el magad, Balázska így Balázska úgy.


Még basszus olyanokhoz is ezt írták, mint pl: Mikor lesz vége a lezárásoknak pontosan? Nem találok konkrét adatot.

Ez volt a kérdés.


és mit írnak alá? Mivan Balázska, mégsem jó a távoktatás?

2021. jan. 18. 19:42
 2/22 anonim ***** válasza:
8%
BAlázska = Móricka/ Feri stb csak ilyen beszólogatás , szleng itt. nincs ilyen konkrét személy.
2021. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ahha. JÓ, de ő kicsoda? vagyis mire mondják? Kire? és miért jó nekik, hogy a válaszra, segítségre váró kérdezőket széttrollkodják?
2021. jan. 18. 19:47
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
unalmas az életük szófosásuk van . Van aki itt éli az életét és 2 hasonló kérdés után már rászáll mindenkire.
2021. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nyílván sokan azt hiszik, hogy ha már van két hasonló kérdés az trollkodás. Például akkor msot az én kérdésemet is balázska írta??

a kérdés kiírása végén kijelzi, hogy van-e hasonló tartalmú kérdés, hogy feleslegesen ne írjuk ki ugyanazt, ha már van egy. Közben rákeresve mégis találtam "Balázskáról".

2021. jan. 18. 19:51
 6/22 A kérdező kommentje:
Mármint itt a gyakorin, mégsem mutatta nekem, hogy van ilyen hasonló.
2021. jan. 18. 19:54
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Valami 30 körüli szerencsétlen faszi, aki iszik és az anyjával él, és még normális munkája sincs. Én is csak hallomásból ismerem.
2021. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy itteni lúzer felhasználó, akinek se munkája, se nője nincs(még szűz) és full alkoholista, valamint az anyját is veri.

Amúgy van már vagy 35, de mindig úgy írja, hogy 30.

Ő szokott állandóan kérdéseket kiírni, de akkora baromságok, hogy felismeri az ember.

Állandóan az alapjövedelmet szajkózza, meg hogy az állam biztosítson neki nőt.

Idióta seggarc.

2021. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Áhh. értem. De akkor hogy jön ez az iskolás témához? Ha egy 30 körüli férfi, akkor miért írják távoktatásos posztok alá, amiket (valszeg) diákok írnak, segítséget várva?
2021. jan. 18. 20:19
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Sas Balázsnak hívják és alkoholista munkanélküli és állandóan itt sír gyakorin kitalált sztorikkal. Egy alapítványi iskolában dolgozott, ezért sok sztorija az iskolához kapcsolódik. A távoktatás kategóriában kb. 5. kérdése az övé.
2021. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!